На підприємстві Антонов прискорили темпи по будівництву літака на замовлення нацполіціі Перу. Судно Ан-178 в даний час повністю імпортозаміщено, тобто в ньому замінили всі деталі російського виробництва.

літак Ан-178

Саме через залежність від російських комплектуючих на заводі практично зупинився серійний випуск літаків. Зараз Ан-178 успішно збирають з деталей американського і європейського виробництва, і це обходиться Антонову навіть дешевше, ніж до 2014 року.

Уже місяць як Антонов очолює новий керівник – Олександр Лось. Спочатку зміну керівництва антонівці зустріли протестами, зараз же ситуація на виробництві стабілізувалася

Зараз в цехах Антонова працюють відразу над двома Ан-178. Один – експериментальний залишиться в Україні, другий – від дадуть в Перу. У липні антонівці істотно прискорили темпи будівництва, так пошкодив карантин. Щоб надолужити – працюють у кілька змін.

Зараз вже модернізованим літаками зацікавилися в Туреччині і в декількох країнах, антонівці поки не озвучують. У минулому році МВС України підписало з Антоновим меморандум на поставку 13 таких літаків, а вітчизняне Міноборони зацікавлене в 15 суднах.

Boeing знову збирає 737 Max

Літаки Boeing 737 MAX знову стали на конвеєр через п’ять місяців після паузи у виробництві, пов’язаної з двома катастрофами лайнерів в 2018 і 2019 роках.

Складання літаків відновлено на авіазаводі в Рентоні в США. Для підвищення безпеки робітників і якості продукції Boeing вирішив знизити темпи випуску моделі 737 MAX. У планах компанії в подальшому нарощувати виробництво.

На відновлення виробництва Boeing 737 MAX відреагували на американському фондовому ринку – акції компанії виросли більш ніж на 4%.