Битва за Авдеевку. Какую цену готов заплатить Путин для захвата города

0

Авдеевка

Битва за Авдеевку

В нашей войне с орками важность сражений часто определяется не географическим расположением или стратегическим значением для фронта, а скорее стратегическим значением в войне. Когда враг что-то превращает для себя в гиперзначимое, наделяет важным значением – оно автоматически становится таким и для нас. Поскольку Авдеевка на ближайший период времени определена как ключевая точка усилий оккупантов и как символ предвыборной победы – для нас она становится также чрезвычайно важной.

Далее текст на языке оригинала

Звісно, що важливість Авдіївки визначається багатьма стратегічними і тактичними значеннями. Зокрема, її втрата призведе до значних втрат територій за її межами, і створить загрозу для нових міст. Але є дещо інше, що робить Авдіївку дуже важливою для нас – нова стратегія Путіна. Отже, враховуючи досвід Бахмута та можливо Авдіївки путін прийшов до висновку, що його мясні штурми впродовж 2-3 років дадуть йому бажане. Тобто для нього підхід маршових піших батальйонів станом на сьогодні є успішним.

Я думаю, що “великі стратеги” путіна на досвіді Бахмута та Авдіївки порахували, що в середньому за захоплення населеного пункту до 100 тисяч мешканців, вони витрачають 40 тисяч солдат. Сьогодні в Донецькій області, окрім Авдіївки, залишається 6 міст від 30 тисяч до 150 тисяч (Константинівка, Дружківка, Краматорськ, Словянськ, Мирноград, Покровськ). Загалом, населення цих міст складає під 500 тисяч мешканців (номінально). Тому путіну треба покласти 200 тисяч солдат, щоб повністю захопити донецьку область згідно цих розрахунків. Абсолютно прийнятна цифра, враховуючи що тільки від алкоголізму, самогубств, вбивств і дтп в рф щороку вмирає 140 тисяч.

Тому битва за Авдіївку перетворюється на битву проти нової стратегії путіна. Якщо ціна за це місто буде в рази більшою, чим ці попередні розрахунки, або якщо йому не вдасться досягнути бажаного не зважаючи на обсяг загиблих – це підриває його нову стратегію. А відповідно, не маючи переможної стратегії, він буде змушений або знайти щось нове, або відмовитись від своїх планів. Знайти щось вкрай важко, з огляду на багато інших факторів, про які напишу окремо.

Читайте також:  Зелені гниди заборонять українцям оренду чи продаж нерухомості без рієлторів та створять корупційну схему грабунку власників житла

Більше того поразка під Авдіївкою путіна до виборів і велика сплачена за це ціна зробить його слабким в російському суспільстві, де настрої таки серйозно починають підупадати.

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Залишити відповідь