Чому плед на кушетку важливий аксессуар для салону краси?

0

Враження клієнта про рівень закладу залежить не тільки від майстерності фахівця, але й від сприятливої атмосфери салону краси. Комфорт клієнта – це одна із ключових умов індустрії краси. Проведення деяких косметологічних процедур потребує, що людині потрібно певний час лежати на кушетці. У цьому випадку приємний на дотик, м’який плед стане чудовим варіантом для підвищення зручності відвідувача. Наявність в арсеналі майстра витратних матеріалів створює чудові умови для затишку та комфорту клієнта.

Функція пледа у б’юті-салоні

Косметологічні заклади зазвичай оснащені стандартними кушетками. Виробники постійно модернізують та удосконалюють меблі. Разом з тим, кушетка належить до медичного обладнання, тож комфорт пацієнта не вважається за головне. Тому для створення максимально комфортних умов для клієнта і застосовують пледи. Приємний на дотик, теплий, м’який плед спроможний пом’якшити тверду поверхню меблів, що дозволяє клієнту позбутись дискомфорту, розслабитись і отримати задоволення.

Плед на кушетку плюшевий 110х180см, Чорний Premium - фото 1 - id-p1715576370

Додаткові бонуси від використання пледа

Проведення деяких косметичних процедур потребує досить багато часу. Для того, щоб людина відчувала себе зручно, використовують пледи. Турботливо накритий м’яким, пухнастим пледом відвідувач має можливість розслабитись та відпочити. Сприятлива, затишна атмосфера та комфортні умови викликають у клієнта бажання відвідувати заклад. Окрім того, позитивний відгук про діяльність салону краси створює умови для появи нових клієнтів.

Під час проведення процедур залишки масел або косметичних засобів іноді можуть потрапити на поверхню кушетки чи масажного столу. У такому випадку плед захищає обладнання від пошкоджень та забруднення. Практичний матеріал можна легко випрати, що дозволяє швидко відновити кількість чистих аксесуарів.

Деякі рекомендації по вибору

Важливим критерієм при виборі моделі виступає матеріал виготовлення виробу. Якісна, міцна тканина для інтенсивного використання має щільність у діапазоні 250-300 г/м2. Важливо, щоб після багаторазового прання, виріб зберігав первісний вигляд, розмір та тактильні властивості. Тож перед придбанням витратного аксесуара зверніть увагу на такі властивості:

  • зносостійкість матеріалу;
  • гіпоалергенність;
  • приємні тактильні властивості;
  • гарний естетичний вигляд.
Читайте також:  Доставка напитков в Одессе - ресторан Помодоро

При використанні багаторазовий витратний матеріал має відповідати санітарно-гігієнічним нормам, тож важливо, щоб виріб легко очищувався та витримував часте прання без шкоди для зовнішнього вигляду тканини. Плед для салону повинен мати антистатичні властивості та не електризуватися під час проведення епіляції, шугарингу, масажу та інших процедур.

Використання пледа у салоні краси надає клієнту необхідних зручностей, що впливає на його враження від відвідування закладу. Застосування витратних матеріалів покращує рівень надання послуг та сприяє підвищенню рейтингу салону.

Джерело

Залишити відповідь