Даниил Довбун: Количество дронов врага просто зашкаливает. Как гражданским помочь Украине в условиях слабых санкций против РФ

0

'Ашан' внесли в список спонсоров войны

Количество дронов врага просто зашкаливает. Ощущение, что ты на испытательном полигоне какого-нибудь КБ. Мавики, FPV, Орланы с Ланцетами. Детектор дронов просто не утихает 24/7. Постоянно это визжание. Плохая сторона – привыкаешь и начинаешь уже игнорировать.

Далее текст на языке оригинала.

За добу 4 спроби попасти лише в наш транспорт. Здається вони порахували економіку і зрозуміли, що виснажувати цю зиму будуть нас максимальною кількістю дронів замість м’ясних штурмів. Точніше вони максимально закошмарять позиції спочатку дронами і вже потім задавлять м’ясом. Бо інакше я не можу собі пояснити настільки масові випадки, останнім часом, застосування “камікадзе” на групи наших воїнів з 2-3 осіб навіть без техніки.

Де там ті гімно-експерти, що розповідали про крах раzzії завдяки західним санкціям?! Це працює настільки погано та повільно, що раzzизм бистріше дійде зі сходу до Львова, бо ми просто закінчимось.

Про Китай взагалі мовчу. Вже не тільки якась радіоелектроніка, а й легкі внедорожники та міни суто китайського виробництва. Не змогли їх переконати зайняти принципову позицію за Україну, то як план Б, потрібно було відразу рубанути максимальними санкціями по Ірану та раzzії.

Як же вкурвлюють ці міжнародні хитрозроблені організації, що надто повільно залишають раzzію. І вкурвлюють типу “наші громадяни”, що продовжують купувати та користатися послугами цих фірм.

Вважаю зараз кожній цивільній особі потрібно просто сісти та приділити всього добу свого часу, щоб з’ясувати, чи купують вони товар, чи користаються послугами цих фірм. Якщо комусь ніколи або це руйнує ваш комфорт в таких важких для вас умовах цивільного життя, то приїжджайте до нас просто пожити тиждень у Херсоні, Красногорівці або під Авдієвкою. І користуйтеся своїм комфортом, хоч за*бітєсь цим.

Читайте також:  Мобилизация в Украине – в ТЦК прокомментировали задержание в Ужгороде водителя автобуса с детьми

Хоча я розумію, поки ворог не під твоїм будинком, то у тебе війни немає, а вже інше – лише тренд та “типу суспільна мода”, під котрую тобі потрібно підлаштовуватися. А коли твоє місто починають перед штурмом накривати градами, то відбуваються ці дзвінки та повідомлення – “Данііл Івановіч, спасітє нас”, “Памагітє виєхать”, “Вивєзітє маму/папу/бабушку”. І все це з обов’язковим нагадуванням “Я ж вам помагал”.

Припиніть допомагати мені. Почніть допомагати рятувати Україну. Бо по відчуттям, у вас там знову шашлики з відосіками в тікток під треки російською якоїсь п*зди, яка ти цариця.

Raiffeisen, Mars, PepsiCo не тільки не покинули ринок раzzії, а й збільшили чистий прибуток за 2 квартал цього року. Samsung, LG, Japan Tobacco, Philip Morris, Turkish Hayat, Ашан теж не пішли з ринку, як обіцяли, а навіть почали наймати більшу кількість співробітників. І це лише те, що на поверхні для мене. Ви досі це купуєте та корисиуєтесь їх послугами? Звичайно, є питання до журналістів та інфлюєнсерів.

Чому ви щомісяця не приділяєте увагу на те, хто з іноземних компаній досі залишається на раzzії? Чому ви не тисните на них медійно? Чому ваші дописи та меми на цю тему не такі саме хайпові та масові, як зашквар Фаріон? Чому не допомагаєте формувати більш відповідальне ставлення до свого сучасного життя у українців?

СерЖИ, братику, RIP. В строю. Честь.

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Залишити відповідь