Де купити або продати запчастини для вантажної техніки?

0

Час диктує тенденцію покупок від самих побутових товарів до вантажної та аграрної техніки. Так і з 2022 року в Україні переваги власників вантажівок значно змінилися. На даний момент в Україні експлуатується велика кількість автомобілів європейських марок. Дана техніка витриваліша і якісніша, але навіть вона потребує обслуговування та ремонту.

Власники автівок зіткнулися з новим завданням, відтепер їм потрібно купити запчастини до вантажної техніки: https://ua.vas.trade/zapchastini/dlya-vantazhnoyi-tehniki, правильно підібрати деталі для кожного вузла.

Шукати потрібне офлайн зараз небезпечно та довго, у мережі представлений широкий вибір запчастин для вантажівок будь-якої моделі та бренду.

Для зручності пошуку по запчастинам використовуються дані вузли:

  • Ходова частина;
  • Гальмівна система;
  • Освітлення та інша електроніка;
  • Управління;
  • Кузов;
  • Зчеплення.

Відмінним доповненням служать поширені аксесуари, різноманітні оливи та мастила, присадки та багато інших необхідних товарів.

Також майже на всіх джерелах використовується універсальний пошук по Він-коду, на деяких сервісах є можливість завантаження повного каталогу окремого бренду для пошуку.

Головне, що не треба забувати перед покупкою – це завжди перевіряти оригінальність товару і не забувати про гарантію на деталь, вона повинна бути не менше 4 місяців від виробника, ліцензії та сертифікати теж стануть в нагоді.

При достатку сайтів, де здійснюється продаж запчастин для вантажівок у новому стані, чи наявні сервіси, де можна купити деталі з невеликим терміном використання або просто кажучи б/в?

Тут вибір звужується до кількох представників. Аграрний маркетплейс VAS є одним із них. Даний сайт має вигляд звичної дошки оголошень, де користувач може бути як продавцем, так і покупцем.

Для вантажної техніки на сайті виділено два розділи, у першому ви можете зайнятися пошуком вантажівок, а у другому безпосередньо вибрати супутні запчастини для них.

Читайте також:  Адаптогены: влияние на организм

Розмістити оголошення про автозапчастини можна після реєстрації, яка не займе і трьох хвилин.
Далі можна сміливо вантажити фото, відео, каталожний номер запчастини та приступати до безпосереднього продажу, ціна може бути вказана як роздрібна, так і оптова.

Купівля тут ще елементарніша, на доступний пошук за моделлю та Він-кодом, а інструменти сортування значно прискорять пошук і звузять вибір. Приємним доповненням буде розділ ПММ, де купувати буде так само просто, як і в інших розділах каталогу.

Залишити відповідь