Де купити профнастил у Києві

0

Профільований лист сьогодні використовують в будівництві повсюдно. Але той, що призначений для фасаду, не завжди підійде для покрівлі або несучих конструкцій. Профнастил буває різний. Розібратися в видах профнастилу і його технічних характеристиках можливо на прикладі продукції компанії «Азбука Покрівельних Матеріалів».

Зовнішність і захист профлиста

Колір і фактурний малюнок профнастилу залежать від того, яке полімерне покриття вибирає клієнт. Можна купити профнастил в Києві тут, але для початку слід звернути увагу на асортимент компанії Азбука Покрівлі. Найбільш популярний матеріал з таким типом покриття:

  1. Полімери. Допомагають зберегти зовнішній вигляд виробу, а також захищають його від іржі і механічних пошкоджень. Наша продукція містить відразу кілька захисних шарів.
  2. Оцинковка. Цинк не іржавіє, тому він захищає сталь від корозії. Пасивація робить корозійні властивості металів більш пасивними, а грунт захищає від корозії і надає відмінну адгезію для фінішного шару.

Крім того, всі ці шари є не тільки на зовнішній стороні виробу, а ще й на внутрішній. Правда, полімер на внутрішній стороні замінює спеціальне захисне покриття.

Різновиди профнастила

Всі види профільованих листів маркіруються у відповідності до їх товщини, розміру та форми хвилі. Позначка на товарі складеться з літери та числа, які позначають вид металопрофіля. Фактично на ринку профнастилу в Києві сьогодні можна зустріти три види:

  • ПС — профнастил стіновий;
  • ПК – профнастил покрівельний;
  • Н — несучий;

Розберемо докладніше кожен вид і розглянемо, які профілі можна придбати у компанії АКМ.

Що таке стіновий профнастил

Стіновий профнастил виготовляється з тонкого листа, товщиною від 0,40 до 0,50 мм, відрізняється невисокою хвилею та низькою несучою здатністю. Основне завдання такого матеріала — декоративне оформлення постійних та тимчасових споруд та їх захист від зовнішніх природних факторів — бруду, ультрафіолету та вологи. Разом с тим, профнастил має різноманітне та яскраве оформлення, що дає можливість швидко та недорого декорувати об’єкти нерухомості, маскувати дефекти на їх поверхні без проведення вартісного капітального ремонту. Різновиди металопрофілю: ПС-7, ПC-8, ПС-10, ПС-15, ПС-20.

Читайте також:  Ермаков, Гречин, Елагина, Бакуменко, Гордиенко - как работает преступная схема в Укрэксимбанке (расследование)

Покрівельний Профнастил: Надійність та Стиль для Вашої Покрівлі

Покрівельний профнастил – це сучасний покрівельний матеріал, який поєднує в собі міцність, довговічність та естетику. Виготовлений із сталевих листів, профнастил отримує свою характерну форму завдяки процесу холодного профілювання, що надає йому ребристу структуру.

Завдяки різноманітності форм та кольорів, покрівельний профнастил може бути адаптований до будь-якого дизайну будинку, надаючи йому сучасного та привабливого вигляду.

Покрівельний профнастил є оптимальним рішенням для тих, хто прагне забезпечити свій дім якісною, надійною та естетично привабливою покрівлею. Завдяки своїм характеристикам та гнучкості використання, він стає незамінним матеріалом для сучасного будівництва.

Несучий профнастил витримує підвищені нагрузки

Такий вид профлиста застосовують в конструкціях, де на нього припадають серйозні навантаження. Найчастіше це незнімні опалубки, плоскі дахи промислових будівель і інші несучі конструкції.

Головна відмінність цього виду профлиста — збільшена висота рельєфу (від 60 мм) і наявність додаткових ребер жорсткості. Крім того, несучий профнастил виробляють із сталевого листа підвищеної товщини. Зрозуміло, ви можете поставити такий профлист хоч на фасад, але будівельники не рекомендують цього робити. Профнастил несучий, як правило, дорожче своїх аналогів, тому що на його виготовлення йде більше сталі. Плюс, його рельєф припаде до смаку далеко не всім. Різновиди профнастила: Н-58, Н-60, Н-75.

Купити профнастил легко з нашою компанією

Компанія Азбука Покрівлі торгує покрівельними, фасадними матеріалами, а також парканами, ми маємо велику виставку, пропонуємо оперативну доставку, гарантії, кращу у Києві ціну профнастилу. Тому вибирайте металопрофіль, виходячи з ваших задач. Так ви забезпечите максимально довгий термін служби покрівель та самих споруд. Отримати повну інформацію про товар, а також докладнішу консультацію можна у менеджерів нашої фірми.

Залишити відповідь