Денис Кірєєв – український банкір на службі у ФСБ – блогер

0

Блогер та доброволець Ярослав Бондаренко оприлюднив докази роботи українського банкіра Дениса Кирєєва на ФСБ РФ.
Бондаренко на своєму каналі розмістив перемовини та документи які підтверджують тривалу роботу Кирєєва на російські спецслужби.
Також блогер показав зв’язки банкіра з ватажками терористичної організації “ЛНР”.

Як випливає із запису телефонної розмови, яку оприлюднив блогер, представник ФСБ РФ розкриває багаторічну співпрацю Дениса Кірєєва, який обіймав з 2007 по 2014 рр. керівні посади в державних Укрексімбанку та Ощадбанку, з російською розвідкою: з 2006 року він «зливав» ФСБ РФ дані про закупівлі зброї для Збройних сил України, а також про схеми збагачення українських олігархів, в тому числі Рината Ахметова ще в період президентства Віктора Ющенка.

«У 2006 році [Денис Кірєєв] був затриманий на переході між пропускним пунктом тоді ще Луганській області і Мелерово Ростовської області. [З ним почав роботу] полковник Третього управління ФСБ Федоров – людина з 2012 року вийшов на пенсію. Зрозуміло, передав його [Кірєєва] далі, і той дає свідчення під псевдонімом «Хороший»,розповів у телефонній розмові про початок співпраці Кірєєва з російською розвідкою діючий представник ФСБ РФ.

Він розповів українському співрозмовнику, що Денис Кірєєв давно і охоче співпрацює з російською розвідкою: «Він брав участь в показаннях про фінансування Збройних сил України – скільки і якого бюджету йде на закупівлю якого озброєння».

Згодом, отримавши керівні посади в найбільших держбанках України, і маючи в своєму розпорядженні ще більший обсяг даних про фінансові потоки в українській оборонній промисловості і в армії, Кірєєв стає ще більш цінним агентом ФСБ РФ, який може постачати дані про фінансування української армії і закупівлі озброєнь для неї.

Як випливає з службового рапорту Міністерства оборони Російської Федерації, який потрапив у ЗМІ, ФСБ Російської Федерації з 2015 року закрила дані про українського агента – Кірєєва для колег з військової розвідки. Крім цього, у зв’язку з перепідпорядкуванням від російської військової розвідки до ФСБ Денису Кірєєву замінили оперативний псевдонім з «Хороший» на «Бухгалтер».

За оперативною інформацією СБУ, 9.03.2020 Кірєєв виїжджав на зустріч з своїми кураторами з російських спецслужб на територію РФ через Гоптівку Харківської області. 13.03.2020 в’їхав назад в Україну.

Завдяки оперативній розробці СБУ дізналось що у Кірєєва велика кількість контактів з числа чиновників і силовиків часів Януковича, росіян та представників НЗФ ЛДНР

Наприклад – Кротенко Павло Миколайович 06.04.1965 р.н. один з московських «кураторів» за Кримом від угрупування «солнцевськіх»; номер телефону 067-501-1111

Челомбітько Микола Іванович, 1953 р.н., контакт з «ЛНР» – парламентер від Жириновського; номер телефону 066-988-8723

Кміта Андрій Федорович очолював СБУ Івано-Франківщини за часів Януковича, номер телефону  050-964-5199  ;

Ковальов Олександр Іванович, права рука кримінального авторитета Киселя В.В., зараз голова ВГО «Ніхто крім нас». Номер телефону 050-326-9277

Невстановлена особа, але є зв’язком найманця НЗФ «ДНР»/«ЛНР» Палмер АНДРЕА (громадянин Італії); номер телефону +46731213043

«Сєдой» – сепаратист-бойовик в групі Дремова Павла Леонідовича (один з відомих польових командирів ЛНР), номер телефону 050-453-7698

Більш докладно дивіться на відео Ярослава Бондаренка

U.P.

Денис Кірєєв та “казкарі”. WSJ: Хто російський шпигун, а хто герой України. Юрій Швець

Американський аналітик, колишній радянський розвідник українського походження Юрій Швець, чітко та логічно розніс версію ГУР про “героїзм” Дениса Киреєва на своєму каналі. Дивіться та аналізуйте.

Хто вони – головні путінські агенти в українській владі? | СаундЧек

Читайте також:  Что хочет скрыть Кирилл Буданов?
Читайте також:  Вячеслав Стрелковский - король «обнала» и налоговых схем. У кого живут семьи Гогилашвили и Буданова
Читайте також:  Гогилашвили - почему ГУР МО охраняет ранее судимого росийского мошенника?

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь