Дії Зеленського і його команди мають ознаки державної зради – Безсмертний

0

Дії президента України Володимира Зеленського і його оточення у відносинах з Російською Федерацією мають ознаки державної зради. Натомість Росія не криючись готується до військового нападу на Україну.

Про це у ефірі “Прямого” заявив представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі (2015-2016, 2019 рр.) Роман Безсмертний.

– Зараз, коли ми спостерігаємо за засіданнями цієї Тристоронньої контактної групи, там же є політична підгрупа, з гуманітарних питань, безпекова і так далі. Але складається таке враження, що там все зведено виключно до одного моменту – це звільнення заручників, обміну полоненими. І вже абсолютно не стоїть питання про припинення війни на Донбасі як такої… І у нас, навпаки, тепер цей міф про діалог Донбасу безпосередньо і Києва – він просто якось так стає реальністю за політики чинної влади. Прокоментуйте, будь ласка.

Насправді дуже багато речей, які ви зараз бачите, які ми всі бачимо, вони пов’язані між собою. Ситуація в Мінську – це як відкритий нерв. Через нього можна відчувати і бачити речі, які не видно за звичайних обставин. Безперечно, що питанням №1 і для “нормандського”, і для “мінського” процесу мало би бути питання безпеки. Бо без його розв’язання говорити про якийсь політичний процес і все інше – це безглуздя. І останні 9 місяців тільки доказали те, що праві були ті, що наполягали: спочатку питання безпеки, а потім все інше.

Січень цього року доказав і показав весь трагізм помилки – коли питання безпеки робиться вторинним. Можна говорити про що завгодно. Але коли продовжуються бої, проводити процедури політичної стабілізації, якісь там вирішувати питання економічні – абсолютне безглуздя. Тому що це буде тільки множити напругу, це буде тільки приводити до загострення конфлікту.

Читайте також:  Будь-яких серйозних інвестицій в Україну не буде ще років з десять

– Чому саме зараз ви почали так тривожно бити в ці дзвони і привертати увагу до цієї теми? Щось сталося, вам щось стало відомо?

Справа в тому, що це питання україно-російських стосунків, особливо в останні пів року після цих всіх кульбітів з візитом в Оман, після збитого літака, після ситуації, яка починає загострюватися навколо України з процедурою фактично анексії чи аншлюсу Білорусі, – все це свідчить про те, що Росія не просто… Путін не просто не позбувся планів, які стосувалися Росії, а він робить все для того, щоб активізувати збройні операції і військові операції проти України. Не випадково сформовані нові військові частини і так далі.

Але ворог є ворог. Він як діяв, так і буде діяти. Що лякає? Це абсолютно зрадницька поведінка українських керманичів і тих, хто знаходиться біля президента. Ця угодовська поведінка, яка останнім часом спостерігається… особливо зверніть, будь ласка, увагу на останні заяви пана Єрмака. Я вже не кажу про цю скипидарну швидкість із внесення змін до Конституції з можливістю надання екстериторіального статусу окремим територіям України. Все це є складовими дуже небезпечними для суверенітету України, для її територіальної цілісності.

В умовах, коли за останній час деморалізована армія, коли виникають весь час напруги, які санкціонуються і провокуються з Банкової між різними суспільними групами, ми можемо попасти в ситуацію, коли внутрішній конфлікт приведе до того, що Україна може бути розчленована сусідом. Тому ситуація набуває дуже небезпечного перебігу подій. І дивно, і небезпечно те, що Банкова за цих умов фактично не робить дій, які могли б цементувати армію, зміцнювати оборонно-промисловий комплекс, вчиняти зовнішні кроки, які б об’єднували навколо ідеї антипутінської коаліції. Тобто процеси, які відбуваються, вони, скоріше за все, за всією логікою, говорять про те, що ми напередодні серйозного конфлікту.

Читайте також:  Подробиці спроби захоплення агрофірми на Херсонщині: частку бізнесу незаконно переписали на людину Розенблата

– А що ж в такому випадку робити? Адже мені здається, що вже зрозуміло, що ця влада не здатна зрозуміти і осягнути питання національної безпеки України. Просто не здатна… І що можуть зробити такі люди, як ви?

Якби ми не відчували відповідальність за ситуацію, ми би сиділи, склавши руки. Насправді на сьогоднішній день ми можемо пройти “між Сциллою і Харибдою”. З одного боку маємо абсолютно безглузде керівництво і нефахове, а з іншого боку – ворога, який тільки і чекає, щоб це керівництво довело всередині Української держави до протистояння між державою і суспільством. Тому задача складна. Суть її полягає в тому, щоб об’єднатися навколо певних дій, певних ідей і в конституційний спосіб донести необхідність зміни позиції, в першу чергу на російському напрямку.

Я з повною відповідальністю скажу. Те, що зараз робить Зеленський і його команда, мають ознаки державної зради. І те, що Служба безпеки на це ніяк не реагує, мовчки пропускає все це, свідчить про те, що існує певна команда, яка намагається або грати на основі сценарію Кремля, або підігрувати Кремлю, що дуже небезпечно в нинішній ситуації, коли загалом в Центральній Європі загострюється ситуація. І останній візит Помпео, держсекретаря США, говорить про те, що сьогодні всі прекрасно у Вашингтоні, в Брюсселі, в Лондоні розуміють, що може трапитися так, що ті плани, які реалізує Путін в Центральній Європі, можуть привести до розгортання серйозного конфлікту міжнародного, в який буде втягнуто не тільки країни Центральної Європи, а й всю Європу.

 

Залишити відповідь