Досвід України-банкрута 2014 року, доведення економіки до кризового стану у 2019-му і загрози епідемії: Інтерв’ю Порошенка

0

Кому “підставила плече” Європейська солідарність – владі, чи народу? Про втрати на фронті, про революційний закон запуску ринку землі, про дефолт і про санкційний тиск на агресора росію у великому інтерв’ю Президента України Петра Порошенка.

Щодо кризової ситуації, Петро Порошенко радить згадати досвід України 2014-2015 років, коли Україна була банкрутом, і перед її майбутнім стояли величезні загрози обтяжені збройною агресією росії.

Президент України розповів про діяльність благодійного фонду Петра Порошенка в нинішніх умовах.

У фонду завжди було деклька надважливих напрямків роботи. Напрямок перший – останні шість років це була армія і оборона держави. Починаючи від укріплення української протиповітряної оборони до створення де-факто снайперської школи і допомоги нашим підрозділам спецпризначенців для роботи і підготовки антиснайперських груп. Починаючи від озброєння і закінчуючи боєприпасами. Починаючи від радіорозвідки і закінчуючи безпілотними літальними апаратами, – пригадує Петро Порошенко.

Медичний напрямок теж був серед пріорітетів. Це була і програма по клініці Охматдиту, і будівництво лікарні в Кременчуці, і оснащення іституту раку… Але сьогодні ми вимушені працювати де-факто, як швидка допомога. Коли Міністерство охорони здоров’я нічого не робили… Кадрова чехарда, безсистемність, надзвичайно коротка лава запасних, яка перетворюється уже в табуретку. І в цих умовах, звичайно, підготовка до епідемії була провалена, – зауважив Президент.

Петр Порошенко повідомив, що були закуплені і законтракотовані захисні костюми, кількість яких постійно збільшували. Спочатку замовили 10 000 костюмів для лікарів, черз два дні збільшили до 20 000 костюмів, згодом замовили уже 30 000. На сьогодні законтрактована фондом цифра становить 70 000 костюмів. Співробітники фонду завозять захисні спецокуляри для лікарень, маски, рентгенівські апарати і інше.

Про це і про інше далі у відео:

Читайте також:  Зеленский может сразу заказывать рейс на Ростов если попробует арестовать Порошенко

 

Залишити відповідь