Дубінський знову опинився у центрі скандалу

0

15 квітня Олександр Дубінський і Артем Культенко представили трьох начальників окружних штабів Київщини на місцевих виборах, які відомі своїм корупційним та кримінальним минулим, а саме Владислава Кононова (юрист ДП «Київський інститут землеустрою», який особисто курирував усі скандальні судові справи цього Державного підприємства), Сергія Морського (був спійманий на хабарі в 40 тисяч доларів США і зараз є фігурантом кримінальної справи), Олексія Головіна (активно брав участь у рейдерському захопленні ТРЦ «Скаймол» для пана Грановського і Адамовського).

Після пресконференції в блозі на партійному сайті “Слуги народу” вийшло повідомлення, що “співорганізаторами штабів” визначено анонсовані Дубінським на пресконференції такі кандидати, як Дмитро Киришун (відомий в політичних колах Білій Церкві персонаж і носить прізвисько “Діма-Звєзда”. Його партнери – брати Юрій та Іван Одрини – ексміліціонери) та Ярослав Варшавець (у 2017 році потрапив у скандал – був зупинений патрульною поліцією п’яним за кермом автомобіля “Shkoda”)

Організаційною роботою займався Горбачов Олександр Михайлович – людина з близького оточення Дубінського. По інформації з моїх джерел, за місце у “Слузі Народу” в Київській області “ходили” наступні розцінки – ОТГ в цілому від 100 тисяч $, депутат в обласну раду 50 тисяч доларів, а місця у списку 5-10 тисяч доларів.

Едуард Юрченко
Читайте також:  Александр Незвиский - Я знал, что второй выход на ноль не будет легче первого, но реальность оказалась другой

Залишити відповідь