“Джокер” від імені Єрмака поспілкувався з нелегальним дистриб’ютором вакцини Pfizer в Україні (ФОТО)

0

ранкер “Джокер” поспілкувався з засновником Асоціації МЕДЕС Романом Гольдманом, який нібито став нелегальним дистриб’ютором вакцини від коронавірусу компанії Pfizer в Україну

Відповідні скріншоти листування він опублікував на своєму Telegram-каналі.

“У Києві орудує банда медичних аферистів, очолювана таким собі Романом Гольдманом, що вже давно промишляють медичними послугами в Україні і в Ізраїлі. В основному Роман працює з українським істеблішментом. Серед його клієнтів — мер Києва Кличко, мер Львова Садовий, політики Олесь Довгий, Олександр Грановський, бізнесмени Олександр Мартиненко, Євген Черняк, Аарон Майберг і деякі знамениті учасники 95-кварталу”, — стверджує пранкер “Джокер”.

Гольдман та Зеленський
Гольдман та Зеленський

За його словами, від надання медпослуг Гольдман перейшов до контрабанди вакцини від коронавірусу. При цьому “Джокер” звинуватив “слугу народу” Михайла Радуцького в кришуванні нелегального ввезення вакцини на територію України.

“У клініці «Меділенд» підприємливий ізраїльтянин організував прийом клієнтів і продаж вакцини по 2,5 — 3 тис. євро. Уточню, що вартість вакцини на світовому ринку становить 15 євро. Процедура складається з двох уколів. Перший, а потім другий із тимчасовим лагом у 21 день. Кажуть, перший укол собі зробив навіть прем’єр-міністр Шмигаль, а ось другий поки не встиг. Після цього інформація про Романа стала швидко розходитися серед еліт. Про всяк випадок повідомляю, що Роман не є медиком, не має медичної освіти і не представляє медичні установи Ізраїлю”, — написав пранкер і показав скріни переписки з Гольдманом.

Нагадаємо, раніше бізнесмен Михайло Бродський заявив, що низка народних депутатів і представників уряду таємно вакцинувалися проти COVID-19 нелегально ввезеною в Україну з Ізраїлю вакциною Pfizer. За його даними, вони платили за щеплення по 2,5 тисячі євро. За його словами, серед щеплених — нардеп Михайло Радуцький і прем’єр Денис Шмигаль.

Читайте також:  Вячеслав Чухно. Любовь к россии, долги и бегство от кредиторов. Как мелкий вор-пситолетчик “дорос” до газового мошенника

У відповідь на це Шмигаль заявив, що готовий зробити щеплення від коронавірусу і зробить це власним коштом, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде в клініки.

У свою чергу, нардеп Радуцький сказав, що не має наміру коментувати цю маячню і зробить щеплення публічно, як тільки вакцина стане офіційно доступною в Україні.

Президент Володимир Зеленський доручив СБУ перевірити інформацію про контрабандну вакцину від коронавірусу в Україні.

Гольдман та Радуцький
Гольдман та Радуцький

Залишити відповідь