Електровелосипед – це швидко, зручно і комфортно

0

У багатьох є потреба використовувати велосипед не тільки як прогулянковий або тренувальний засіб. Звісно, що електровелосипед може стати повноцінним транспортом. Використовуючи його, можна спокійно добиратись на роботу, не стоячи в заторах. Хоча в Європі стали з’являться корки на вело доріжках. Тому що електротранспорта стало набагато більше за останні кілька років.

Зручність електровелосипедів

Принцип роботи такого транспорту залежить від електричного двигуна, що бере енергію від акумулятора. Якщо батарея використовує свій заряд, можна спокійно перейти на крутіння педалей, та доїхати до місця призначення. Значною перевагою стане те, що купити електровелосипед та водити його можна без водійського посвідчення. Він доступний дітям, підліткам, дорослим. Переваги такого транспорту:

  • легкість в керуванні;
  • відсутність дорого пального;
  • зручність в зберіганні;
  • швидкість без м’язової тяги.

Заряджати акумуляторну батарею треба від звичайної розетки. Трохи незручно, що в сильну непогоду не вийде скористатись улюбленим електробайком. Та такі ситуації бувають нечасто.

Різновиди електровелосипедів

Існує багато моделей електричних велосипедів. Більшість з них можна побачити в інтернет-магазині Megaenergy. Вони відрізняються вагою, розмірами, діаметром коліс. Вибір повинен залежати від цілі використання, ваги велосипедиста, відстаней, які планується долати. Як визначитись:

  • Для коротких поїздок буде достатньо потужності до 350 Вт. Рама може бути цілісною, або складатись. Це зручно для перенесення та зберігання машини.
  • Довгі відстані та швидкість подолає більш потужний електродвигун — до 1000 Вт. До нього потрібна батарея з високими показниками вольтажу та місткості. Діаметр коліс від 20 дюймів.
  • Вузькоспеціалізовані гірські електровелосипеди обладнані особливим типом мотор-колеса. Водіння такого типа транспорту потребує навичок.

Додатково моделі обладнуються багажними кошиками, або боксами для вантажу. Для літніх людей швидкість не головне, а от добра тяга, щоб виїжджати на підйоми, дуже згодиться. Підліткам підійдуть легкі та маневрові модифікації електробайків.

Читайте також:  Духи Van Cleef and Arpels в Украине: особенности и критерии покупки

Звертайте увагу на гальмівну систему. Вона може бути дисковою для потужних моделей, або ж навіть дводисковою для швидкісних електровелосипедів.

Електровелосипед дасть змогу обирати, що потрібно наразі. Доїхати на роботу та не втомитись — використовуйте електродвигун. Тренування та прогулянка — крутіть педалі. Таке поєднання дає необхідну швидкість, зручність, мобільність та економію.

Залишити відповідь