Гідромасажний бокс: домашній оазис для релаксу та відновлення

0

Сучасна ванна кімната стала місцем, де ми відпочиваємо, відновлюємо сили та знаходимо душевний спокій. Хтось це робить, лежачи у гарячій ванній, хтось під стрімким потоком душової лійки. Ідеальним місцем для відновлення може стати гідромасажний бокс (перегляньте тут https://www.santechshara.ua/santehnika/gidromassazhnie-boksi/), який поєднує функції душу, лазні та особистого масажера. Це компактна кабінка, яка займає менше місця ніж ванна, але значно перевершує її за функціональністю.

Чим гідробокс відрізняється від душової кабіни?

Головною відмінністю гідробоксів є великий набір оснащення. Душова кабіна складається із піддона та скляної перегородки, що встановлюється до стіни. Душова система зазвичай у комплектацію не входить, тому її потрібно купувати окремо. Гідробокси вже мають повний набір оснащення: зливну систему, змішувач, ручну лійку та велику верхню лійку із режимом тропічної зливи. Моделі базової комплектації також оснащені форсунками для гідромасажу.

646b6c310fa7d.webp

Преміальні бокси більше нагадують домашню лазню або СПА-комплекс. Вони мають вражаючий набір оснащення:

  • Парогенератор;
  • Систему ароматерапії;
  • Багаторівневу підсвітку;
  • Аудіосистему;
  • Масажери для рук та ніг;
  • Витяжку;
  • Зручне сидіння, що перетворює кабінку у домашній хамам чи сауну.

Набір оснащення залежить від цінової категорії та конкретного виробника. В українських магазинах є великий вибір бюджетних моделей, вартістю до 15 тис. грн від компаній Atlantis, GM чи Fabio. Також є преміальні кабіни італійського виробника Veronis. Окрім великого набору оснащення, вони відрізняються стильним дизайном. Якщо ви шукаєте лаконічний гідробокс із тонким піддоном та розпашними дверцятами, перегляньте моделі Veronis у каталозі магазину Сантехшара.

Який обрати піддон: низький чи високий?

Дизайнери не люблять гідромасажні бокси саме за високі піддони, які виглядають незграбними та масивними. Проте, високий акриловий піддон може служити повноцінною ванною для дитини, або і для дорослої людини, якщо ми згадаємо про моделі, довжиною 150-170 см. Тобто це повноцінна ванна з герметичним боксом, що утримує всередині пару та тепло. Лежати у такій ванній одне задоволення, а діти можуть весело хлюпатись, не боячись замочити підлогу та меблі довкола.

Читайте також:  Кваліфіковане стягнення заборгованості

646b6c311e96e.webp

Моделі з тонкими піддонами дійсно мають кращий вигляд та привертають до себе менше уваги. Відсутність високого борту робить їх зручними та безпечними для людей старшого віку. Тому при виборі враховуйте, хто буде користуватись кабінкою. Якщо ви цінуєте мінімалізм, обирайте бокс з ультратонким піддоном, тонким профілем та прозорим склом. Така конструкція “розчиниться” в інтер’єрі, виглядатиме легкою та повітряною.

Залишити відповідь