Голова “Роснафти” Сечін має спільний будівельний проект зі Столаром, – блогер

0

Компанією, що збирається будувати новий мікрорайон у Києві, володіє депутат ОПЗЖ Вадим Столар і представники близького соратника Путіна і голови “Роснафти” – Ігоря Сечіна

Про це повідомляє Олександр Аронець у своєму блозі “Столар буде забудовувати Осокорки на гроші голови Роснефті Сечіна?”

За даними блогера, раніше компанію ТОВ “Академ-Клуб, що володіє ділянкою у 40 га під забудову в Осокорках у Києві, контролював голова “Укрбуду” Максим Микитась. Після президентських виборів контроль перейшов до офшорів, що належать Вадиму Столару та росіянці, близької до Ігоря Сечіна.

“ТОВ “Академ-Клуб” – це компанія, під контролем якої знаходиться цілих 40 гектарів землі біля Дніпра на Позняках у Києві. Землю було надано Київрадою в оренду на 25 років у 2005-2006 роках – для комплексної забудови з відселенням мешканців на території 11-го мікрорайону житлового масиву Позняки-Західні. Землю контролював Максим Микитась через “Omnia Trading Ltd”, яка була єдиним засновником “Академ-Клубу”. У червні 2019 до складу засновників увійшла кіпрська компанія “Pilawer Limited”. А в лютому 2020 року Микитась продав Omnia Trading Ltd менеджеру Столара Віталію Грицаєнку. Наразі ТОВ Академ-клуб володіють два офшори – Viemar holding ltd і Pilawer limited”, пише Олександр Аронець.

За його інформацією, бенефіціаром Viemar holding ltd є Вадим Столар. А Pilawer limited – росіянка Марина Кармишева, що є власницею компанії QHG Trading – найбільшого нафтотрейдера “Роснафти”. Як вказує Олександр Аронець, цю компанію пов’язують з відмиванням грошей оточенням Володимира Путіна.

“Найцікавіша компанія Кармишевої – Nestan Trading AG, що володіє найбільшим нафтотрейдером “Роснєфті” – QHG Trading. QHG Trading створена в кінці 2016 року і тоді ж отримала контракт з “Роснєфтью” на продаж від 4,5 млн до 11 млн тонн нафти до 2022 року. Фактично QHG Trading є “відмивальною” конторою нафтових грошей Сєчіна і Путіна, про що пишуть навіть російські ЗМІ. На Кармишеву QHG Trading переписали в листопаді минулого року, після того як попередній власник Сергій Невський був затриманий на хабарі”.

Читайте також:  Незебільний Київ. Кличко суттєво випереджає можливих конкурентів - КМІС

За інформацією The Moscow Post, Кармишева – довірена особа чи то самого Сечіна, чи його “гаманця” Сергія Сударикова. Вона є акціонером компаній, які належать “Роснефті” або тих, які заробляють на її підрядах. Зокрема, “Елекснет”, АТ “Морська Арктична геологорозвідувальна експедиція” та інших. За інформацією “Комерсанта”, Кармишева – колишня співробітниця близької до Роснєфті групи “Регіон”, яка управляє пенсійними коштами нафтової компанії, є організатором розміщень її облігацій, і бере участь спільно з “Роснєфтью” в ряді бізнесів. А нині, за даними джерела російського видання, Кармишева керує “чужими активами”. І як бачимо – не тільки в Росії”, – повідомляє Олександр Аронець.

На думку Аронця, майбутнє будівництво буде відбуватися саме на російські гроші, а Вадим Столар займатиметься лише операційними і представницькими питаннями.

“Таким чином, маємо чудову картину. Відмивальниця грошей Сєчіна стає українським девелопером. І разом із Столаром збирається забудовувати Осокорки. Тепер Кремль буде контролювати цілий мікрорайон української столиці. Зиск чарівний: і прибуток від “хохлів”, і якщо що – то можна оперативно у пару будинків гексогену закласти, як це робила ФСБ у 1999-2000 роках у РФ. А Столар Сечіну необхідний як операційний керівник і легалізатор грошей “Роснєфті” в Україні”, – підсумував Олександр Аронець.

Залишити відповідь