Головний переговорник Зеленського Єрмак займає позицію, що Путін не винуватий у війні на Донбасі, — Герасимов

Ключовий парламентер президента Єрмак займає позицію, що Путін не винуватий у війні на Донбасі, — Герасимов.Народний депутат України, співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов заявив, що радник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак, який займається переговорами з міжнародними партнерами України, висловлює погляди, ідентичні кремлівській пропаганді.

Про це він сказав у прямому ефірі телеканалу «НАШ», повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу партії «Європейська Солідарність».
За його словами, це доводять опубліковані в США свідчення під присягою американського дипломата Вільяма Тейлора.»Ключова людина, яка сьогодні займається перемовинами на міжнародній арені — бо в нас МЗС відсторонено від перемовин, — пан Єрмак займає позицію, що Путін не винуватий! Було оприлюднено офіційний документ американським Конгресом.
Посол США в Україні пан Тейлор заявив, що на зустрічі з паном Єрмаком і представниками Офісу президента Зеленського пан Єрмак чітко сказав, що у війні винен президент Порошенко, а не Кремль і Путін, які напали на нашу країну. Це — свідчення пана Тейлора під присягою в американському Конгресі. І ми будемо вимагати, щоб Єрмака відсторонили від переговорів. Бо це проросійська позиція, це те, що говорять пропагандистські канали в Кремлі. Це ті смисли, які продукує ключова людина від України на переговорах», — зазначив Артур Герасимов.

Добавить комментарий