Гонтаревій спалили будинок під Києвом (ВІДЕО)

Будинок Валерії Гонтаревої під Києвом в с.Гореничи був спалений у ніч на вівторок в результаті підпалу, заявила екс-глава Національного банку України.

«Шановні колеги, щойно наш будинок під Києвом в селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повне і остаточне свавілля! Я не знаю куди мені звертатися, терор триває!!!», — повідомила вона агентству Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, машина невістки екс-глави НБУ в ніч на 5 вересня була облита бензином і спалена перед її будинком у центрі Києва.

12 вересня правоохоронці проводили обшуки за місцем прописки Гонтаревої в квартирі її сім’ї в Києві.

Гонтарева, яка зараз перебуває на лікуванні в госпіталі в Лондоні після наїзду на неї автомобіля, вважає ці дві події пов’язаними і заявила, що від вербальних загроз її противники перейшли до реальних дій.

1 комментарий

  1. Та все ж сама і замовила, після того як довідалась про справу, що на неї відкрили в ГПУ! І наїзд, з таким «переламом кістки» що і до кульгання ніколи не доведе і такий навіщось кумедний підпал. Це все підгрунтя під те, аби був «фактаж» для звернення про надання політичного притулку в зв’язку з «політичним переслідуванням в Україні»!?

Добавить комментарий