ГУР: Ми вже здатні знищити весь російський Чорноморський флот і працюємо на це

0

Про роботу морських безпілотників та небезпеку, яку вони становлять для флоту окупантів, журналістам розповів представник ГУР Міноборони.

Дуже обнадійливі новини про війну в Україні надійшли від журналістів The Times, які поспілкувалися з військовим із позивним Тринадцять, передають Топові Новини.

Вони відвідали секретну військову базу на Дніпрі та ознайомилися з новими модифікаціями морських безпілотників. Поруч знаходиться склад, «наповнений вибухівкою, достатньою для знищення всього російського Чорноморського флоту», пише видання.

«Тринадцятий» розкрив журналістам подробиці атаки морських безпілотників на російські кораблі поблизу Чорноморська в окупованому Криму 10 листопада. За його словами, дрони зайшли в порт на світанку. “Росіяни побачили їх і почали обстріл з кулеметів, але вразити не змогли. Потім почали стріляти з великокаліберної зброї. Але це не завадило двом безпілотникам вразити катери класу “Серна”. Третій дрон вибухнув док.

«Радість була неймовірна. Метою мого життя було потопити російський корабель, а ми потопили два. Наскільки я знаю, такого ще ніде не робили. Тепер у нас нова мета — потопити щось більше»,

— сказав Тринадцятий.

Українські надводні безпілотники атакували російські кораблі у травні, липні та вересні. Кожного разу, за словами представника ГУР, їм вдавалося пошкодити кораблі, будівництво яких і навчання екіпажу коштували в тисячі разів дорожче, ніж надводний дрон.

«Ми пишемо історію. І наші західні партнери вкрай зацікавлені в таких інструментах», — каже Тринадцять.

За його словами, атаки морських безпілотників змусили росіян перейти від наступального патрулювання до оборонних завдань у Чорному морі. Завдяки цьому Україна змогла прокласти торговий шлях через Босфор уздовж узбережжя Румунії та Болгарії.

Журналісти The Times бачили на базі безпілотники Magura V5. Кожен з них оснащений двома камерами, інфрачервоною оптикою, супутниковим приймачем і двигуном потужністю 300 к.с., що дозволяє дрону рухатися зі швидкістю 45 морських миль на годину. Носова частина Magura V5 несе 250-кілограмову боєголовку.

Читайте також:  Лиман. На утро 1 октября населенные пункты вокруг города освобождены - представитель Восточной группировки ВСУ

Командир групи операторів морських безпілотників з позивним Тринадцятий: Ми можемо ліквідувати весь Чорноморський флот РФ і працюємо над цим 02

Командир групи операторів морських безпілотників з позивним Тринадцятий: Ми можемо ліквідувати весь Чорноморський флот РФ і працюємо над цим 03

Командир групи операторів морських безпілотників з позивним Тринадцятий: Ми можемо ліквідувати весь Чорноморський флот РФ і працюємо над цим 04

Вони також побачили наступне покоління безпілотників – більших і здатних нести важчі боєголовки. Вони можуть атакувати ворожі судна мінами і повертатися на базу неушкодженими.

“Хоча морські безпілотники повністю збираються в Україні, очевидно, що вони використовують західні технології”, – пише The Times.

«Я мрію потопити ще більше російських кораблів, набагато більших. Так багато, що росіяни взагалі не зможуть плисти. Чи можемо ми потопити весь Чорноморський флот? Так, ми можемо. І ми працюємо над цим».

сказав Тринадцятий

Джерело: https://novyny.top/

Залишити відповідь