Корпоративні подарунки на рік роботи співробітникам

0

Користь корпоративних подарунків у повсякденному житті

Коли настає свято чи інший особливий день, керівництво має можливість висловити свою повагу та подяку за сумлінну працю своїм робітникам. Такі подарунки не обов’язково мають бути дорогими, найголовніше, щоб вони висловлювали турботу про отримувача та були корисними. У цьому випадку такий презент стає символом:

  • уваги до колективу;
  • його особливості.

Отримуючи пляшки з логотипом своєї компанії, худі, пледи або ще якісь речі, кожний співробітник буде мати змогу використовувати їх кожного дня у побуті чи на роботі.

Замовити креативні презенти, в тому числі друк на пляшках можна, наприклад на цьому сайті  https://maikoff.ua/ua/katalog-tovarov/butilki-dlya-pitya.htm. Тематичний принт чи логотип, нанесений на корисну річ, на відпочинку та у домашньому затишку, на робочому місці та у відрядженні нагадає про компанію. Подарунок допоможе втамувати спрагу, почуватися у комфорті чи виглядати стильно.

Відповідність конкретних предметів потребам робочого колективу

Коли є необхідність заказати корпоративних презентів для співробітників, має сенс обирати їх таким чином, щоб вони були корисні робітникам не тільки у побуті, але й відповідали потребам колективу. Турботою сучасних та дбайливих власників бізнесу є не тільки отримання миттєвого прибутку, а й довготривалий успішний робочий процес.

Підтримка здорового способу життя співробітників при цьому – один з важливіших питань. Тому подарувавши їм на корпоративне свято пляшки для води, які будуть завжди присутні на робочому місці чи в наплічнику, цю задачу вдасться розв’язати якнайкраще. Незамінними будуть вони та пледи чи худі у довгих відрядженнях, додаючи у подорожі комфорту та затишку.

Вплив матеріалу та дизайну на враження від подарунка

Емоції, які мають виникнути у співробітника у момент отримання подарунку, запам’ятаються йому і весь час користування будуть пов’язані з компанією.Тому перше враження від презенту повинно бути дуже позитивним. Цього можна досягти, ретельно обираючи  дизайн та матеріал, з якого він буде виготовлений.

Читайте також:  Півонії оптом

Наприклад, більш презентабельний вигляд буде мати алюмінієва пляшка для рідини, вона буде мати більший строк експлуатації та буде більш зручною, ніж пластикова. Це ж стосується також пледів – дешева синтетика зіпсує перше враження, а при користуванні буде викликати лише негативні емоції низькою якістю, втратою гарного вигляду та швидким виходом з ладу. Тому перевагу треба віддати виробу з більш якісного матеріалу.

Залишити відповідь