Курорти Карпат: відпочиваємо на віллах

0

Що може бути кращим за комфортний затишний відпочинок в горах? Неперевершені пейзажі, чисте повітря, унікальна вода, тиша та спокій, домашній затишок та професіоналізм робітників чекають вас на віллах популярних курортів Трускавець та Східниця. Переваги відпочинку в даних закладах незаперечні:

  • комфорт та затишок, наближений до домашнього;
  • невелика кількість відпочиваючих;
  • розвинена внутрішня інфраструктура, що дозволяє цікаво проводити час у межах вілли;
  • чудова локація для фото та відео;
  • відмінний варіант для сімейного відпочинку, дружнього колективу, корпоративну чи усамітнення;
  • приємні ціни.

Дізнатися детальніше, наприклад, про вілли Трускавця можна на сайті «Карпати Круїз» – https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/villas/.

Вілли Східниці та Трускавця – відпочинок у кращих закладах

На курорті Східниця вілли – це поєднання якості та користі для Вас. З дітьми чи друзями, у романтичній подорожі чи наодинці з собою – у будь-якому випадку цей варіант припаде до душі. Дізнатися детальніше про улюблені заклади можна тут – https://karpatykruiz.com.ua/shidnytsia/villas/. Найпопулярнішими віллами в Східниці є

  • «Синевир» – комплекс, розрахований на 27 номерів. Є власний бювет, продумане повноцінне харчування. Для гостей функціонує дитячий майданчик, бесідки та мангал, стоянка, тренажерний зал, більярд, бібліотека та кінозал, конференц-зал, сауна, прокат велосипедів та санчат, косметологічний кабінет. Окрім цього, у власному медичному центрі можна пройти ряд фізіотерапевтичних процедур, ванни та душ, масаж, спробувати аплікації озокеритом та відпочити у соляній кімнаті.
  • «ДаЯрта» – комплекс, відкритий у 2016 році, розрахований на 40-50 осіб. Популярна вілла своїм одним еко-корпусом, створеним з натурального дерева. Для гостей – їдальня та продумане харчування, стоянка, зона відпочинку, тренажерний зал, бюро екскурсій, прокат велосипедів, теніс, масажний кабінет, фітобочка, медичний відділ, продаж екологічно чистих продуктів (ягід, меду тощо).
  • «У сестер» – невелика затишна вілла недалеко від основних бюветів. Інфраструктура закладу – кабінет масажу та гірудотерапії, мангал та бесідки, дитячий майданчик, стоянка, бюро екскурсій, прокат велосипедів тощо.
Читайте також:  Скандальне будівництво на Докучаєвській: ДАБК проінспектує об’єкт | -

Найпопулярнішими віллами для відпочинку в Трускавці є «Софія», «Анастасія», «Моцарт», «Лісова Пісня», «Жасмин» тощо. Там можна провести час біля басейну, відчути потужний позитивний ефект від поєднання користі та задоволення.

Залишити відповідь