Люди Саакашвілі організували схему розкрадання бюджетних коштів на Укразалізниці (ІНФОГРАФІКА)

0

За останні шість місяців, із вересня 2020 по лютий 2021 року український бюджет втратив 450 млн гривень. В цьому можуть бути замішані топ-менеджери акціонерного товариства “Укразалізниця”. До того, що відбувається, може бути причетний новий директор з комерційної роботи “УЗ” Іраклій Езугбая.

“Укрзалізниця” може нанести вагомої шкоди бюджету країни

Варто відзначити, що Езугбая був керівником Грузинської залізниці з 2015 до 2021 рік — цілих сім років. За інформацією “Ліга.нет”, він є одним із найближчих соратників екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Як повідомляють ЗМІ, на батьківщині Іраклій Езугбая знаходиться в розшуку. На нього порушено кримінальну справу за нібито розкрадання в особливо великих розмірах  40 млн доларів.

Також до труднощів із напрямками вантажоперевезень може бути причетний і начальник “УЗ” Володимир Жмак. До слова, Жмак був першим заступником Саакашвілі, поки той очолював Одеську ОДА.

В ситуацію з “УЗ” може бути замішаний ще один представник колишньої команди Саакашвілі, перший заступник директор НАБУ Гізо Углава. Між іншим, ще весною 2019 року представники Bihus.info розслідували корупційні схеми в “Укроборонпрому”, нібито пов’язані з ним.

Зараз в Україні істотно скорочуються обсяги вантажоперевезень. Судячи з даних Держстату, 2020 рік позначився як найпровальніший у цьому напрямку за останні 30 років.

Раніше вийшло розслідування журналістів “Прямого” про махінації “друзів” Саакашвілі на “Укрзалізниці” Нові вагони від Зеленського, або як “Укрзалізниця” годує олігархів та друзів Саакашвілі: журналістське розслідування

Залишити відповідь