М’ясні снеки: харчова цінність, технологія виробництва та критерії вибору

0

Про шкоду сухариків та чіпсів говорять багато, тому поява більш корисного та поживного перекусу була просто необхідною. Сьогодні на полицях українських магазинів все частіше можна знайти снеки м’ясні. Вони виготовляються за спеціальною технологією, яка дозволяє зберігати готовий продукт при кімнатній температурі навіть до 6 місяців.

Харчова цінність снеків з м’яса

М’ясні снеки https://pankovbasko.com/ua/catalog/sneku/all – це не просто звичайний перекус, а продукт з повноцінним вмістом поживних речовин, що характерні для м’яса. Виробники пропонують цю продукцію не тільки, як альтернативу чіпсів та сухариків, а й як швидкий перекус при обмеженому доступі до повноцінного обіду. Його можна взяти з собою на роботу або на відпочинок на природі. Умови зберігання не вимагають його обов’язкове перебування в холодильнику.

В м’ясних снеках міститься достатня кількість білків тваринного походження та мінімально жирів. Вміст заліза в сушеному продукті зберігається на рівні того, який мала сама сировина. Тут також містяться вітаміни А, В1, В2, В12, D3, а також цинк, таурин і креатин.

Купити м’ясну продукцію можна на будь-який смак. Асортимент дозволяє обрати продукт, як для гурманів, так і для прихильників більш здорового харчування.

Попри поживність та високу харчову цінність слід зауважити, що продукт може містити велику кількість солі та пуринів, які в великій кількості можуть нашкодити здоров’ю. Тому перед вживанням сушеної продукції орієнтуйтесь на стан свого здоров’я. Якщо ви маєте проблеми з суглобами та нирками, вживайте м’ясні снеки в обмеженій кількості.

Особливості технології виробництва

Снеки м'ясні

Виробничий процес досить тривалий та складається з таких етапів:

  • Підготовка сировини. Основою продукту може бути м’ясо різних тварин. Найпопулярніші – свинина, курятина, яловичина, конина та баранина. Сировина обирається від тварин середньої вгодованості. З неї витягуються сухожилля, хрящі та жир.
  • Нарізання шматочків потрібної форми. Цей процес виконується за допомогою спеціального кухонного обладнання.
  • Маринування є основним етапом, який впливає на смакові особливості готового продукту. Крім солі та цукру можуть додаватися різні види перців, коріандр та інші прянощі.
  • Сушіння відбувається з дотриманням спеціальних технологій.
  • Фасування та маркування – це кінцевий етап виробництва. Після цього продукт потрапляє на склади та реалізується на торгові точки.
Читайте також:  Чи можна отримати реальні гроші за реєстрацію в казино?

Готовий продукт можна зберігати при кімнатній температурі від 3 до 6 місяців. Зверніть увагу, що після відкриття упаковки продукт потрібно вжити протягом 15 днів. Саме тому не рекомендовано купувати такі продукти на вагу. Таким чином продавець може продати неякісну продукцію.

Які снеки обрати?

Перший і основний критерій вибору – це смакові захоплення самого споживача. Якщо ви обираєте м‘ясні снеки до пива, можете скористатися наступними рекомендаціями:

  • Світлі сорти пива краще смакують із ковбасками, курячими шийками та свинячими вушками.
  • До темного пива можна також взяти ковбаски або м’ясні палички.

Універсальні ковбаски до пива можна обрати копчені або сиров’ялені. Чудовим перекусом під час туристичної подорожі або відпочинку на природі можуть стати джерики. Вони виготовляються з різних сортів м’яса з мінімальною наявністю додаткових компонентів.

Залишити відповідь