Міськрада Мукачева ухвалила трирічну програму розвитку місцевого осередку «Пласту»

0

За три роки на розвиток скаутського руху з бюджету ОТГ планують витратити майже 2 млн грн.

Програму розвитку пластового руху Мукачівської міської ТГ та відокремленого підрозділу молодіжної організації Пласт-Національної скаутської організації в місті Мукачево в Закарпатській області «Станиця Мукачево» на 2021—2023 роки ухвалили 25 березня, повідомили на сайті ради.

Зазначається, що загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми на три роки складає 1 млн 970 тис. 500 грн. У 2021 році для пластунів громади виділять майже 600 тис. грн.

«За рахунок міської програми буде організовано: школу лідерства та проєктного менеджменту, наметовий літній табір, мандрівки в гори, розвиток зимових видів спорту, розвиток водних видів спорту, школу кухаря, проведення акцій пам’яті героїв України, а також заходів присвячених важливим подіям в історії країни», — йдеться в повідомленні.

«Це рішення увійде в історію «Пласту», адже це перша ОТГ (не в обласному центрі), яка розробила і затвердила програму підтримки місцевого осередку Пласту», — написав у Facebook Юрій Юзич, голова наглядової ради Національної скаутської організації «Пласт».

Нагадаємо, попри пандемію і карантин, у 2020 році до «Пласту» долучилося понад 1000 осіб. До 2030 року в організації планують дійти до кожного району більшості громад країни.

Раніше Юрій Юзич розповідав ДМ, як «Пласт» у часи пандемії опановує нові формати виховання молодих лідерів.

Раніше, у вересні в Україні створили Асоціацію молодіжних рад.

ЗЗ також писав, як молодіжним центрам впровадити платні послуги.

Команда Української академії лідерства розповіла нам про те, як навчає молоде покоління брати відповідальність за себе і країну.

Своєю чергою, очільниця ВГО «Молодіжний націоналістичний конґрес» — про співпрацю з органами влади, вплив на молодіжну політику та роль націоналістичних ідей у становленні нової генерації українців.

Читайте також:  На службе у Кремля? Венгерский дипломат Тристан Азбей (Tristan Azbej) оскандалился с "гражданской войной" в Украине

Напередодні другого читання законопроєкту про нові засади молодіжної політики (№3718) експерти обговорили його пункти. Нардепи мали розглянути законопроєкт в березні 2021 року, однак не встигли.

Фото: mukachevo-rada.gov.ua

Залишити відповідь