Мінфін США прямо назвав нардепа Андрія Деркача російським агентом і ввів проти нього санкції

0

Міністерство фінансів США ввело санкції проти депутата Верховної Ради Андрія Деркача. Про це повідомляє на сайті відомства.

Санкції на Деркача накладені в рамках програми ELECTION-EO13848, введеної в дію президентом США Дональдом Трампом за втручання в американські вибори.

“Міністерство фінансів призначило Андрія Деркача (Деркач) відповідно до Указу 13848 за його спроби вплинути на президентські вибори в США в 2020 році. Деркач, депутат українського парламенту, більше десяти років був активним російським агентом, підтримуючи тісні зв’язки з російськими спецслужбами. Деркач прямо або побічно брав участь, спонсорував, приховував або іншим чином був причетний до іноземного втручання в спробі підірвати майбутні президентські вибори в США 2020 року”, – зазначено на сайті.

Відзначається, що дане рішення прийнято з метою викриття російських кампаній, які втручаються у вибори.

“Ця акція є чітким сигналом для Москви і її довірених осіб про неприпустимість подібної діяльності”, – сказано в повідомленні.

Санкції передбачають заморожування активів, що знаходяться в юрисдикції США, а також заборону для резидентів США на взаєморозрахунки.

“В результаті сьогоднішніх позначень вся власність і інтереси в майні цих цілей, що підпадають під юрисдикцію США, заблоковані, особам із США заборонено здійснювати з ними операції. Крім того, блокуються будь – які юридичні особи, які на 50 або більше відсотків належать одному або кільком зазначеним особам”, – сказано в документі.

Читайте також:  Повстання «динозаврів». На місцеві вибори зібрались політики епохи Януковича

Залишити відповідь