Наскільки безпечними є лаунчпади криптовалют?

0

Лаунчпад криптовалют – це стартова платформа, на якій інвестор може отримати приріст капіталу. При цьому процес інвестування – простий та безпечний. Популярність криптолаунчпадів продовжує зростати, тому що їм характерна стабільність, прибутковість та довгострокові перспективи.

Що таке launchpad: як працює?

Розробка нових блокчейн-проєктів потребує джерел фінансування. Один із способів, звідки можна залучити потік грошей – криптолаунчпади. Ознайомившись із проєктом криптовалют та токеном, курсом та планом розвитку, ви можете вкластися в нього. При цьому вам будуть доступні монети за фіксованою мінімальною ціною. Якщо стартап має сильну команду розробників, продуману ідею та грамотний план розвитку, то лаунчпади готові допомогти з пошуком фінансування.

Лаунчпад – це можливість для проєктів удосконалюватись та запускати свій продукт. Одна з переваг launchpad – формування спільноти навколо криптостартапу, в якому поєднуються і розробники, і інвестори. Ціни на криптовалюти з часом можуть значно злетіти. І ті токени, які ви спочатку купили дешево, потім можна продати та добре заробити. Самі лаунчпади можуть бути двох видів:

  1. CEX – централізовані.
  2. DEX – децентралізовані.

Як працює launchpad у першому випадку: криптобіржа стає відповідальною за дослідження, перевірку та подальший запуск токенсейлу на своїй платформі. Якщо розглядати децентралізовані стартові майданчики, весь процес відбувається безпосередньо на них. Вони самостійно шукають кошти для криптостартапів.

Заходи безпеки у лаунчпадів

Якщо говорити про великі платформи, то на них діють суворі правила відбору. Вони беруть на себе детальну перевірку потенційних криптопроєктів, перш ніж розмістити їх на своєму майданчику. Що таке лаунчпад щодо перевірки для самих стартапів: оцінка потенціалу впливу проєкту в реальному світі, ринкової привабливості, команди розробників, їх досвіду роботи в цій сфері та ін.

Читайте також:  Игра на евро в онлайн казино

Launchpad – це також заходи безпеки, які застосовуються до клієнтів. Найчастіше ви можете мати справу з процедурою KYC. Політика KYC/AML включає заходи боротьби зі скамом та шахрайством. У такий спосіб перевіряються особисті дані інвесторів та проєктів, щоб забезпечити прозорість процесів та виявити несумлінних учасників. Крім того, лаунчпад може визначити та відсіяти стартапи з високим ризиком. Такий підхід дозволяє підтримувати цілісність майданчика.

Якщо криптопроєкт пройшов відбір, то лаунчпад запускає його токен та встановлює вартість попереднього продажу. У передпродажі беруть участь заздалегідь зареєстровані інвестори, що допомагає створити ажіотаж навколо стартапу та викликати інтерес інших користувачів.

Залишити відповідь