Новини Кривого Рогу: проїзд в громадському транспорті став безкоштовним

З 1 травня в Кривому Розі городяни можуть їздити на громадському транспорті безкоштовно. Для цього їм потрібно оформити картку криворіжця і затверджувати її під час поїздок. Про це, з посиланням на пресслужбу Криворізької міської ради. Про це повідомляє Страна.ua, передає Курс України.

Фото: depo.ua

За завданням міського голови Костянтина Павлова станом на 1 травня підготували все необхідне, щоб городяни користувалися громадським транспортом безкоштовно. Для цього потрібно оформити Криворізький Електронний квиток – карту криворіжця, перший раз її видають безкоштовно. Якщо карта буде втрачена або зіпсована, то наступне оформлення вже буде платним. У транспорті встановлені спеціальні валідатори, для зчитування карт.

Що відомо:

  • Кривий Ріг – це перше місто в Україні, якій ввів таку ініціативу. Одна з її цілей – це стимулювання людей пересісти з особистих автомобілів на громадський транспорт.

Читайте Кривого Рогу.

Як повідомляв “” раніше, у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області в ніч з 16 на 17 грудня пасажир стріляв у таксиста, який вимагав 8 гривень за простій автомобіля.

Також може бути цікаво: у Кривому Розі Дніпропетровської області 55-річний чоловік забив до смерті свою 80-річну кохану через ревнощі.

Читайте також:  Геннадий Корбан и Борис Филатов тратили миллионы на пособников оккупантов

Leave a Reply