Обґрунтована популярність моделі кросівок Nike Air Force 1

Кросівки Nike Air Force 1 вперше з’явились у продажі у 1982 році й з того часу майже не втрачали популярності, що стало справжнім рекордом серед моделей спортивного взуття. До появи саме цієї пари популярність нових моделей тривала десь рік або трохи більше, після чого у молоді та спортсменів з’являлись нові фаворити. Проте не так сталося з Nike Air Force 1, які й досі вважаються одними з найкращих та найпопулярніших. Адже навіть зараз моделі, які можна знайти за посиланням https://idealsport.com.ua/originalni-krosivki-nike-air-force/ та придбати собі, майже не відрізняються від першої пари, яка зійшла з конвеєра у далекому 1982.

Історія створення моделі

Кросівки Nike Air Force тісно пов’язані з двома іменами – Брюс Кілгор та Френк Руді. Саме Брюс Кілгор, дизайнер бренду, завдяки своєму таланту та безмежним амбіціям, зробив найважливіший внесок у розробку технології Найк Ейр. Цю лінійку навіть було названо ім’ям літака першої особи США. А от історія створення назви пов’язана саме з розробками іншого творця, Френка Руді – відомого талановитого інженера NASA. Його внесок у модель також дуже важливий, адже саме він став основоположником air-підошви, а сама ідея згодом стала основою створення якісного та зручного взуття – кросівок AF 1.

Революційність підошви кросівок

Пара Nike Air Force 1 стала першою, яка мала революційну підошву. Головною сенсацією стала нова технологія Найк Айр – наявність “повітряного міхура” у підошві. Це стало переворотом у сприйнятті споживача якісного взуття. Останні 40 років ця інноваційна розробка – еталон якості кросівок, адже саме така технологія значно збільшила амортизаційні можливості кросівок від Найк. Таку легкість та комфорт під час руху дуже швидко оцінили всі, кому доводиться багато бігати або стрибати – спортсмени, молодь, прихильники бігу та вуличного спорту.

Читайте також:  Олександр Гогілашвілі - заступника міністра МВС бикує на поліцію в зоні АТО

Згодом таку модель підтримали й знаменитості. Кросівки Air Force 1 надихнули на створення кліпу відомого репера зі США – Корнелла Хейнса. Він випустив у прокат кліп Air Force Ones, де всі учасники його групи на екрані з’явилися саме у цьому взутті.

Особливості моделі Nike Air Force 1

Придбати Nike Air Force 1 можна не лише через зручну підошву, ця модель має й безліч інших переваг, які виділяють її серед інших:

  • Варіативність стилю. Будь-хто може підібрати собі саме ту єдину модель, яка бездоганно йому пасуватиме. Наприклад, модель Air Force 1’07 Low Black для чоловіків чудово підійде як до спортивного, так і до класичного костюма;
  • Різноманітність у дизайні. Модельний ряд досить великий, що надзвичайно тішить у першу чергу жінок, адже є можливість підібрати вдалу пару під будь-який лук;
  • Завжди є моделі для різних сезонів. Стильні, ефектні та неймовірно зручні кросівки цього бренду можна підібрати під будь-яку погоду. Саме кросівки Найк Аір Форс можна вдягти як спекотного літа, так і прохолодної осені, коли дощитиме – є багато водонепроникних моделей у цій лінійці.

Компанія Найк вже декілька десятиліть є одним з лідерів на ринку спортивного взуття, і саме модель Air Force можна вважати одним з символів бренду.

Leave a Reply