Окупаційна влада Криму примусово викуповуватиме приватні свердловини та колодязі у зневоднених селах регіону

0

ОКУПАЦІЙНА ВЛАДА КРИМУ ПРИМУСОВО ВИКУПОВУВАТИМЕ КОЛОДЯЗІ ТА СВЕРДЛОВИНИ У МЕШКАНЦІВ

Окупаційна влада Криму примусово викуповуватиме приватні свердловини та колодязі у зневоднених селах регіону. Про це заявив голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов на засіданні оперативного штабу з водопостачання півострова.

У разі відмови від продажу Аксьонов запропонував залучати до справи прокуратуру.

Вода – це стратегічна сировина. Якщо в даному випадку є якісь непорозуміння з власниками, підключайте прокуратуру і приймайте рішення. Водопостачання – спільна справа, і вода – для всіх, не чиясь власність”, – сказав голова окупаційної влади Криму.

Там, де відмовляються – приймайте рішення про примусовий викуп. По-іншому, колеги, не буде. Сьогодні води не вистачає всім“, – додав він.

На засіданні оперативного штабу також було зазначено, що наразі є проблеми з водопостачанням у трьох районах: Сімферопольському, Бахчисарайському та Ялтинському.

Повідомляється, що за вихідні кримчанами було подано близько тисячі звернень про недотримання графіку подачі води або жовто-коричневу рідину, що тече з водопроводу.

Зазначається, що в окремих районах води не було до шести діб. Зокрема, у деяких районах Сімферополя жителі верхніх поверхів багатоповерхівок кілька діб не отримують водопровідну воду за графіком через низький тиск у мережі і змушені набирати її відрами в найближчих баках з водою.

Нагадаємо, в окупованому Криму катастрофа з прісною водою. Це пов’язано зі страшенною посухою та виснаженням запасів води в кримських водоймищах. Адже до анексії півострів на 85% забезпечувався з Дніпра. І через 6 років, відколи Україна перекрила це джерело, води на півострові бракує настільки, що подають її за графіком.

Залишити відповідь