Серед тих, хто визначився та піде на вибори, 51% планує підтримати Олега Синютку, а 49% – Андрія Садового.Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного агенцією “Социс”, повідомили у пресслужбі Олега Синютки.

Цікаво, що виборці, які голосували за інших кандидатів 25 жовтня, у другому турі в більшості своїй підтримують Олега Синютку. Зокрема, за кандидата від “ЄС” планує проголосувати більшість виборців Руслана Кошулинського (ВО “Свобода”), Ярослава Рущишина (“Голос”), Ігоря Кузьмака (“Народний Рух України”) та Ігоря Васюника.

 

графікsocis.kiev.ua

 

Голоси Ігоря Зінкевича (“Варта”) приблизно порівно розподіляються між двома учасниками другого туру.

Андрія Садового у другому турі готові підтримати виборці Тараса Кльофи – кандидата від “Слуги народу” та Юлії Гвоздович (“Українська Галицька партія”).

Опитування проводилося в період з 29 жовтня до 10 листопада та в поєднанні двох способів: телефонне та анкетне опитування. Загалом було опитано 2000 респондентів.

Варто нагадати, що агенція “Социс” проводила також дослідження настроїв електорату напередодні першого туру виборів очільника Львова. Тоді лише їхні результати фактично співпали з офіційними даними від ТВК.