Основні особливості механізму дивана-ліжка акордеон

0

Диван-ліжко акордеон має масу переваг, так як відноситься до меблів, що трансформуються. Завдяки тому, що механізм акордеон простий у застосуванні та служить тривалий час, його використовують для конструювання багатьох моделей. Популярність такої системи обумовлена ​​ще й тим, що витрати на оформлення конструкції є мінімальними, а її характеристики найбільш оптимальні для різнобічного використання. Фахівці інтернет-магазину Kram-ua завжди допоможуть вам зробити правильний вибір дивану, що підійде під всі ваші потреби. Детальніше за посиланням https://kram-ua.com.ua/myagki-mebli/dyvany/.

Особливості механізму

Механізм розкладання є конструкцією, яка складається з трьох відділів. Два з них рухливі, а третій є опорою для сидіння. Каркас виготовлений обов’язково з металу, а він заповнюється дерев’яними фланелями з різних порід дерев. Найбільш популярними є дуб, береза, сосна. Фланелі розташовані у певному порядку, що дозволяє диванові витримувати великі навантаження. Таким чином, двоспальний механізм, що розкладається, можна вважати ортопедичним, а значить, він може використовуватися як спальне місце.

Цікавим є й те, як розкладається диван-ліжко із механізмом акордеон. Рухливі блоки розташовані на гумових колесах, які плавно пересуваються в такт із системою гачків та пружин. Завдяки цьому покриття для підлоги залишається непошкодженим, а корпус може розібрати навіть дитина. Диван-ліжко з механізмом акордеон найчастіше використовуються для економії місця у приміщенні.

Безперечні переваги

Диван системи акордеон має масу переваг у порівнянні з подібними аналогами:

  • завдяки унікальній конструкції може набувати будь-яких розмірів;
  • доступний всім за складністю спосіб використання;
  • ортопедична поверхня;
  • широкий спектр експлуатаційних можливостей;
  • диван системи акордеон має компактні параметри;
  • відповідно до стилістики можна підібрати крісла та пуфи;
  • часто конструкція оснащена додатковими відсіками для зберігання постільних речей;
  • під час розкладання не вимагає переміщення всього виробу.
Читайте також:  Де купити профнастил у Києві

Єдиним недоліком є ​​те, що великий диван акордеон займає багато місця в розкладеному стані. Тому важливо врахувати його місце розташування щодо інших елементів меблів.

631f05da0854e.jpeg

Диван акордеон в інтер’єрі

Важлива не тільки функціональність даного виду меблів, але й гармонійність з готельним дизайном інтер’єру. Залежно від самого стилю підбирається забарвлення, а також фактура виробу. Білий акордеон диван стане ідеальним доповненням до інтер’єру в стилі мінімалізму або класики. Білий колір сам по собі є універсальним, але можуть виникнути проблеми із частим забрудненням. Тому краще вибирати грубішу оббивку білого кольору з прогумованою основою.

Зелений диван акордеон найбільш вигідно виглядає в квартирі-студії або дитячій кімнаті. Звичайно, все залежить від насиченості кольору. Диван акордеон у цьому кольорі може стати яскравою акцентною «плямою» в стилі хай-тек.

Сірий диван акордеон підійде для будь-якого інтер’єру, оскільки сам колір не дуже яскравий. Навіть якщо сам виріб буде величезним у габаритах, завдяки своєму колірному рішенню воно здаватиметься мініатюрним та акуратним.

Таким чином, не тільки форма та особливість облаштування корпусу мають значення, а й колірне рішення, а сам механізм акордеон забезпечує лише якісну експлуатацію.

Залишити відповідь