Особливості та переваги стрічкових конвеєрів

0

Як підвищити ефективність складу? Чи можна досягти зниження трудовитрат при переміщенні вантажів та комплектації замовлень? Як знизити навантаження на персонал та підвищити рентабельність логістичного центру? Все це можна реалізувати за допомогою стрічкових конвеєрів. Вони активно використовуються на складах різного типу з метою автоматизації логістичних процесів. Розглянемо, у чому полягають особливості стрічкових транспортерів, та які плюси вони мають.

8RoRsKQmP663_E1MjOG0wX5L6jVhp67I8iUcyxpMA-D13Qn3jnMqD8GapPiBIgvO_s4fPp1r-Y5pP9p-fKf1lQLHHbLTZef7IntPXEVHtiMDfWI3mcurwCayA2L2qeLBeW79bLVYo50LRpj1FMkcBW8

Основні характеристики

Стрічкові конвеєри отримали свою назву через наявність полімерної стрічки, якою переміщуються товари. Подібні механізми випускаються у вигляді готових модулів різної форми та розмірів. Це дозволяє значно полегшити створення нових ліній та заміну ділянок, що вийшли з ладу. До того ж модульність відкриває можливості до масштабування: при необхідності завжди можна додати нові гілки, змінити форму та довжину наявних, продовжити додаткові логістичні маршрути тощо.

Сучасні стрічкові транспортери мають такі характеристики:

  1. Рівень вантажності — до 50 кг на погонний метр.
  2. Швидкість переміщення стрічки — від 0,1 до 2 м/с. При цьому оператор або система керування може змінювати цей параметр, що дозволяє настроїти конвеєр на максимально ефективний режим роботи.
  3. Сумарна продуктивність — близько 3,5 тисяч лотків за годину.
  4. Рівень підйому стрічки — до 16 градусів. Завдяки цьому можна організувати переміщення товарів, які зберігаються на різних ярусах.
  5. Можливість переміщення конвертів, пакетів, коробок, лотків, м’якого упакування тощо.

Якщо говорити про ширину стрічки, вона може досягати 80 см. Довжина конвеєра становить 160-1500 см. Внаслідок додавання модулів можна створювати практично будь-які конфігурації.

Які плюси у стрічкових транспортерів? Ключовими можна назвати універсальність та високу надійність. Подібне обладнання може працювати в будь-яких логістичних центрах, незалежно від їх розмірів та типу товарів, що зберігаються. Навіть при високому навантаженні на конвеєр він прослужить вам десятиліття (за умови вчасного обслуговування).

Читайте також:  Жниварки: сучасні технології для ефективного збирання врожаю

QRCWf3fH0rKAVtN78FuwQVWaFOBNi5U57galuhZz_LAHi35LoOTaV5Mfn4_Z1H5YIVPRicsm7SAfyaxTxD4s6c_m9ecf9AQcPV7-HGsW9Ieun_GZe23yLnO51Dz8oYe-k2YA2VnxF_Il6DfEKc0CvZU

Області застосування на складі

Стрічковий конвеєр застосовується для:

  1. Транспортування вхідних та відвантажуваних товарів.
  2. Подання продукції на автоматичні сортувальні системи.
  3. Переміщення вантажів до зони комплектації.
  4. Організації логістики між зонами складу чи підприємства.

При виборі конвеєрів важливо враховувати тип та вагу вантажів, що переміщуються, необхідну продуктивність та особливості логістичного центру. Якщо ви не хочете помилитися з вибором, рекомендуємо вам звернутися до професіоналів. Компанія Kapelou здійснює виготовлення, монтаж та налаштування складських товарів, а також займається їх обслуговуванням та ремонтом. Менеджери компанії допоможуть вам купити обладнання для складу (переглянути його можна за посиланням https://kapelou.com/) з урахуванням усіх ваших побажань та наявних завдань.

Залишити відповідь