Папір для офісу: властивості, категорії, призначення

0

Папір призначений для одно- чи двостороннього друку лазерним або струменевим принтером, нанесення написів ручкою, олівцем або маркером. Використовується для документів, які передбачається довго зберігати. Або він може бути використаним у випадках, коли необхідні запаси масового витратного матеріалу для документів, зміст яких швидко змінюється.

Інколи перед покупцем стоїть складна задача – знайти та придбати саме той офісний папір, який би відповідав усім запитам. Знайти оптимальний папір для офісу за ціною та якістю можна на сайті компанії Paperino.

Класи паперу: як їх відрізнити

Офісний папір Nevia Copy Paper

Виділяють папір класів А, B і С:

 1. Для А характерна гладенька поверхня, надзвичайна білизна (165 CIE), низька пористість, завдяки чому пил не забиває його. Це дорогий варіант.
 2. Клас С має нижчі показники до білизни (145 CIE), це папір з жовтуватим відтінком. Візуально він не надто яскравий, поверхня на дотик не така атласна. За ціною значно дешевше.
 3. Папір класу В – найбільш поширений і популярний.

Останній має гарні якісні показники, що роблять його універсальним:

 1. Білизна дорівнює 160 CIE, тобто не сильно відрізняється від показника преміального А класу.
 2. За гладкістю підходить для нанесення друку з обох сторін, у тому числі з використанням кольорів.
 3. Дозволяє друкувати документи зі швидкістю до 180 аркушів на хвилину.

Вартість цілком прийнятна, щоби використовувати його для тиражування великої кількості документів, не завдаючи сильного удару офісному бюджетові.

Властивості матеріалу та їхнє значення

До інших важливих параметрів паперу відносять:

 1. Вологість (оптимальна 4,5-4,7%, вона впливає на легкість проходу через барабани та скручування).
 2. Електропровідність (чим вона менше, тим більше ймовірність, що папір не буде застрягати у принтері, зображення або написи будуть чіткішими й не стиратимуться швидко).
 3. Непрозорість (слід враховувати, якщо передбачається використовувати обидві сторони).
Читайте також:  Вугілля з ОРДЛО купує Зеленський, а "зрадник" Порошенко? Як Зе та Коломойський вугільну галузь України знищили

До всього існують вісім стандартів екологічності. Тим, хто не володіє знаннями про всі ці нюанси, вибір паперу для офісу може стати непростою задачею. Але не у випадку, коли ви вирішили купувати його в інтернет-магазині Paperino.

Асортимент і сервіс від інтернет-магазину Paperino

Клієнтам представлений широкий спектр брендів, які спеціалізуються на виробництві товарів канцелярії, в тому числі паперу для копіювання: Maestro, Nevia, Seven Plus, aOne.

Офісний папір Seven Plus Profi

За потреби фахівці магазину:

 • підкажуть, якій цупкості надати перевагу;
 • зорієнтують у можливостях використання у техніці певного виду;
 • допоможуть за необхідності дібрати супутні товари, з якими буде комфортно працювати.

Замовити й придбати офісний папір можна як дрібними партіями, так і оформити гуртове замовлення з оплатою будь-яким зручним покупцю способом. Доставка здійснюється по всій території України.

Залишити відповідь