Підготовчі курси до ЗНО з математики – крок до вступу до ВНЗ на бюджет

0

Математика вважається найскладнішим предметом ЗНО. Цього року складати тестування з математики будуть усі випускники одинадцятих класів. Адже цей предмет є обов’язковим. У 2023 році, також як і у 2022, випускні іспити проходитимуть не в форматі ЗНО, а у вигляді НМТ. Національний мультипредметний тест є спрощеним варіантом складання тестування, але також потребує якісної та ретельної підготовки.

Математика є такою дисципліною, яку не треба бездумно завчати. Необхідно зрозуміти перед тим як успішно скласти ЗНО з математики, – як все працює, навчитися користуватися формулами. Розібратися з усіма математичними процесами та якісно підготуватися до НМТ 2023, допоможе навчальний центр «Грант». Використовуючи новітні методики викладання та сучасну матеріально-технічну базу, висококваліфіковані педагоги не тільки навчають, а й мотивують майбутніх абітурієнтів до успішного складання тестування.

Для того, щоб ретельно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання слід озброїтися старанням, терпінням та наполегливістю. ЗНО підготовка з математики може проходити самостійно, шляхом відвідування занять або ж в онлайн форматі. Кожен учень має обрати варіант, який він вважає найпродуктивнішим для себе.

LMfLwODbjfF1TzxcFFAjhHdXMAKWz9M7lRqNEiAcJYn5XZCbCzF9E3dJg0Yq9rvyjZvNmOXo8RMSn9YoazsuAgEa3L0NUH0YDEMdrfatySyTWSpJPGsVllHS7hZxmR3W2oX7WAQMYwKLb0uUBrd6h-I

Помилки, яких припускаються учні при підготовці до ЗНО

При самостійній підготовці школярі досить часто припускаються помилок в організації навчання та в засвоєнні матеріалу, не дотримуючись послідовності. Випускнику доволі складно вибудовувати послідовну методику своїх занять. Це приводить до неструктурованого, хаотичного навчання. Необхідним аспектом є визначення власного актуального рівня знань, щоб правильно розподіляти час добору тем та завдань.

То ж, розпочинаючи підготовку, по-перше, рекомендується визначити рівень власних знань, який дозволить встановити їх результативність й також виявити пробіли, над якими необхідно плідно працювати. Найкращим варіантом стануть курси підготовки до ЗНО з математики, які гарантують ефективний навчальний процес та складання іспиту на максимальні бали.

Читайте також:  Александр Хримли, которого обвиняют в убийстве двух детей, претендует на должность судьи Высшего суда по вопросам интеллектуальной собственности

Переваги курсів підготовки до ЗНО у НЦ «Грант»

  • навчання проходять у мінігрупах з 5-7 осіб з розподілом, залежно від рівня їх знань;
  • заняття проводяться педагогами вищої категорії з використанням унікальної концепції досягнення найефективніших результатів;
  • можливість відпрацювати пропущені заняття;
  • проведення додаткових уроків зі складних для учнів тем.

З чого складається НМТ з математики?

Тестування розраховане на два рівні – стандартний та профільний. Стандарт містить елементарні завдання шкільної програми та застосовується для складання державної атестації. Профільний рівень включає складніші завдання. Він необхідний для вступу у вищі навчальні заклади. Такі тести з математики, окрім типових тестових запитань, містять завдання з короткою та розгорнутою відповідями.

Кожен випускник повинен пам’ятати, що саме успішне проходження тестування на високі бали, стане запорукою отримання бажаної професії, навчаючись у ВНЗ на бюджетній основі.

Залишити відповідь