Підключаєм пралку не маючи водопроводу

0

Останнім часом домогосподарки полегшують собі життя та перуть не вручну, а в пральній машинці. Добре якщо це квартира, де підключити цю техніку можна до водопроводу та починати прання. Але що робити, коли у вас приватна садиба, або дача, в якій немає центрального водопроводу? У таких випадках можна підключити пральну автоматичну машинку, зробивши кілька хитрощів. Для цього вам знадобиться мережевий фільтр, насосна станція та фільтр для очищення води. При потребі в ремонті пралки переходьте за посиланням https://fixme.com.ua/remont-pralnykh-mashyn/

Насамперед потрібно приєднати до вашої машинки шланг для зливу води. Такий шланг в ідеалі необхідно підвести до каналізації. Але якщо такої можливості немає, то вивести його можна прямо на вулицю до найближчої вигрібної ями або канави. Далі стоїть питання із подачею води для прання. Робити це можна вручну за допомогою відра. Адже машині головне бути наповненою водою, а як її туди залити це неважливо. Тому можна сміливо заливати воду через відсік для порошку. Головне, залити воду у потрібний час та у достатній кількості. Мінус такого прання в тому, що вам доведеться постійно знаходитися поруч і приносити чималу кількість води.

Куди простіше вирішити проблему, коли поряд є джерело з водою, що підходить для прання. У цьому випадку ви можете зробити своєрідний водопровід. Для цього потрібно придбати насосну станцію, яка створить необхідний тиск для подачі води. Якщо ви вибрали такий варіант, то найкраще встановити додатково фільтр. Основна проблема при такому пристрої водопроводу – це велика вартість насосної станції та фільтра для води.

Простішим і найдешевшим способом подачі води є установка над пральною машинкою бака з водою. Але такий пристрій підійде не для всіх моделей пральних машин. Для деяких, тиск, який створює висота рівня води в баку, може бути недостатнім для правильної роботи.

Читайте також:  9 лет разлуки, перед семейным счастьем

Якщо якість прання вам не повинна бути ідеальною, то найкраще вибрати машинки старого роторного зразка. Такий тип машинок не потребує тиску води. Перед встановленням пральної машинки в будинку без водопроводу та каналізації, необхідно зважити всі варіанти та врахувати витрати при встановленні. Також потрібно вирішити, яка модель автоматичної пральної машинки вам підійде, і яка вода використовуватиметься. Якщо для прання подаватиметься вода жорстка, то необхідно додатково передбачити заходи щодо її пом’якшення, інакше деталі швидко обростуть накипом, а техніка вийде з ладу.

Вибирати машинку для експлуатації на дачі або на селі краще з механічним блоком управління, ніж з електронним. Це запобігатиме проблемам, пов’язаним з частим перепадом напруги в мережі. Якщо ж блок управління все ж таки електронний, то незайвим буде придбати стабілізатор напруги, так званий мережевий фільтр. Також гарним варіантом буде машинка без тимчасового контролю та затоки води.

Залишити відповідь