Чарівний сад вабить різноманіттям декоративних квітів. Більшість садівників надає перевагу багаторічним рослинам, які прикрашають ділянку десятиліттями. Серед таких квітів виділяються півонії. Їх пишне цвітіння та приємний аромат не залишає нікого байдужим, тому квітникарі та ландшафтні дизайнери часто застосовують їх.

Кущі з декоративним листям різних сортів – головна прикраса саду. З великих квітів збираються неперевершені букети, які можна подарувати або декорувати ними кімнату. Декоративне листя має насичений темно-зелений колір до осені. Півонії приживаються як у відкритому ґрунті, так і в горщиках.

Сорти півоній

Півонії латинською мовою – це Paeonia. Їх ще називають «трав’яною трояндою», оскільки квітка схожа на царицю саду. Селекціонерами виведено понад 10.000 сортів кущів. Нові види весь час вдосконалюються, тому рослини легко пристосовуються до навколишнього середовища.

Серед відомих сортів півоній слід виділити наступні:

  • Алерті;
  • Катаріна Фонтейн;
  • Гарденія;
  • Дюшес де Немур;
  • Якорма;
  • Канзас;
  • Сара Бернар;
  • інші.

Півонії використовуються садівниками не тільки для ландшафтного дизайну, а й для лікування хвороб. Кореневище квітки має цінність в косметології та медицині.

Купити півонії оптом пропонує інтернет-магазин «Рай Флора» за посиланням https://raiflora.com.ua/products-catalog/tyulpany/.

Як висаджуються півонії?

Півонії рекомендується садити восени. В саду з ретельністю підбирається місце. Локація визначається за 30 днів до посадки кущів. Перед підготовкою заходів береться до уваги та особливість, що рослини повинні висаджуватись один від одного за метр. Завдяки цьому між ними буде простір для повноцінного розвитку. В підготовлені лунки засипаються компост, торф та інша суміш поживних речовин для півоній.

Місяця достатньо для проникнення корисних бактерій в ґрунт. Коли підготовчі роботи будуть проведені, в ями закладаються кореневища кущів.

Де купити саджанці півоній оптом?

Читайте також:  Тепер треба перевіряти десятки людей. Клініка Eurolab приховала позитивні тести на коронавірус

«Рай Флора» – інтернет-магазин, що постачає півонії оптом. Гуртові покупці мають можливість вибрати бажаний сорт в каталозі на онлайн-майданчику. Рослини вирощуються селекціонерами в розплідниках та перевіряються на сортову належність. Кущі півоній стійкі до шкідників, хвороб та низьких температур. Перед посадкою всі кореневища тестуються.

Великий опт важливо замовляти заздалегідь. Для придбання півоній залишайте заявку на сайті компанії або телефонуйте за вказаним номером телефону.

Залишити відповідь