Почему у Израиля лучшая защита от шахедов, чем у Украины?

0

Почему у Израиля лучшая защита от 'шахедов', чем у Украины?

Конечно, ключевая причина состоит в том, что Россия – ядерная страна, на прямую конфронтацию с которой (а удары по российским беспилотникам будет именно такой конфронтацией) участники НАТО пока не решаются.

Далее текст на языке оригинала

По-друге, відносини між США та Ізраїлем будувалися десятки років. В угодах про безпеку між цими країнами є конкретні зобов’язання виражені у грошах і цифрах, а не загальні слова про “сприяти …. і допомагати…” і, головне, ці угоди будуються на взаємних інтересах. За багато років у зовнішній політиці Ізраїлю не було місця для “багатовекторності” та зміни зовнішньополітичної орієнтації у залежності від результатів останніх виборів.

Третя причина – це ізраїльське лобі у західних демократіях та, зокрема, у США. Про це часто люблять поговорити в Україні. Але не всі хочуть зрозуміти, що політика до своїх громадян закордоном в Ізраїлі та Україні кардинально різна. Для Ізраїлю свої громадяни або цілі громади, які перебувають поза межами країни під час постійної війни є потенційними лобістами, з якими треба працювати. В Україні ж – протиставлення між тими, хто є у країні, і тими, хто поїхав стає модним, але беззмістовним для оборони країни трендом.

Четверте – обмеження у політичних комунікаціях під час війни між США та Україною та відсутність таких обмежень між США та Ізраїлем. Просування інтересів своєї країни у США потребує постійної присутності у Вашингтоні самих різних політиків та експертів, які спілкуються з американськими конгресменами, напряму виходять на американські медіа та клуби виборців окремих членів парламенту, – аби потім вже ці їхні виборці не полінувалися зателефонувати до свого депутата і спитати чи проголосував він за потрібний твоїй країні законопроєкт. Така робота є нормою для багатьох досвідчених у стосунках із США країн і є недосяжним космосом для нинішньої України.

Читайте також:  Взрывы Одесская область 1 ноября 2023 года - сбили две управляемые авиационные ракеты Х-59

Рецепти ефективної співпраці з американським політикумом давно відомі. Треба лише мати волю не боятися їх застосовувати. І тоді літаки НАТО будуть ближчими до того аби збивати російські “шахеди” над Україною.

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Залишити відповідь