Подоляк повідомив, що Зеленський “катастрофічно виріс”

0

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що глава Української держави Володимир Зеленський “катастрофічно виріс”

“В президенті дійсно відбулися фундаментальні зміни. В позитивному сенсі. Володимир Олександрович істотно виріс з точки зору розуміння внутрішнього стану політики, політичної логістики, того, хто які цілі переслідує і як це розуміти. Він виріс і в стратегічному розумінні, і в тактичному, і в операційній роботі”, — сказав Подоляк.

На його думку, Зеленський став жорсткішим, але без цього керувати державою неможливо, бо навколо повно безвідповідальних чиновників.

“Володимир Олександрович катастрофічно виріс у порівнянні з тим, наскільки повільно зростає і політична еліта в цілому, яка ніяк не може перейти до сучасного типу конкурентних політичних стосунків, і навіть його оточення. Тобто в операційному плані оточення на цей момент набагато слабше, ніж він”, — додав Подоляк.

Нагадаємо, колишня речниця Зеленського Юлія Мендель називала його “найвеличнішим”.

Читайте також:  Кирилл Тимошенко решил отвлечь внимание от обвинений Игоря Уманского в воровстве на дорогах хитрой манипуляцией

Залишити відповідь