Послуга реєстрації шлюбу з іноземцем за 1 день в Україні

0

Послуга реєстрації шлюбу з іноземцем за 1 день в Україні від компанії UST Group – це комплексний пакет послуг, який включає в себе всі необхідні кроки для того, щоб зареєструвати шлюб з іноземцем в Україні в найкоротші терміни.

Детальний опис кожної з послуг, що входять до пакету:

Консультація з питань, пов’язаних зі вступом у шлюб з іноземцем

Фахівці компанії UST Group проконсультують вас з усіх питань, пов’язаних зі вступом у шлюб з іноземцем в Україні, зокрема:

 • Які документи необхідні для реєстрації шлюбу з іноземцем;
 • Які вимоги до документів;
 • Які терміни реєстрації шлюбу;
 • Які переваги дає шлюб з іноземцем українському громадянину.

Консультація, які документи потрібні від іноземного нареченого (нареченої)

Фахівці компанії ЮСТ груп проконсультують вас, які документи необхідні від іноземного нареченого (нареченої) для реєстрації шлюбу в Україні. До таких документів відносяться:

 • Закордонний паспорт;
 • Документ про припинення попереднього шлюбу (для осіб, які раніше були одружені);
 • Довідка про несудимість (якщо іноземець раніше був засуджений).

Професійний переклад всіх документів

Всі документи, необхідні для реєстрації шлюбу, повинні бути перекладені на українську мову. Переклад повинен бути зроблений професійним перекладачем і завірений у нотаріуса. Фахівці компанії ЮСТ груп допоможуть вам у перекладі всіх необхідних документів.

Узгодження з органами РАЦС порядок подачі документів

Фахівці компанії ЮСТ груп узгодять з органами РАЦС порядок подачі документів для реєстрації шлюбу з іноземцем. Це допоможе вам уникнути зайвих проблем і зареєструвати шлюб в найкоротші терміни.

Допомога в подачі заяви про реєстрацію

Фахівці компанії ЮСТ груп допоможуть вам у подачі заяви про реєстрацію шлюбу. Вони складуть заяву відповідно до вимог законодавства України та допоможуть вам її подати в органи РАЦС.

Читайте також:  Найпоширеніші ознаки неякісної води в будинку та як це можна виправити

Організація реєстрації шлюбу в зручний для вас час

Фахівці компанії ЮСТ груп допоможуть вам організувати реєстрацію шлюбу в зручний для вас час. Вони забронюють дату і час реєстрації шлюбу в органах РАЦС.

Правова підтримка в разі виникнення будь-яких питань в період перебування в Україні, подання заяви та укладення шлюбу

Фахівці компанії ЮСТ груп нададуть вам правову підтримку в разі виникнення будь-яких питань в період перебування в Україні, подання заяви та укладення шлюбу. Вони допоможуть вам вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути в процесі реєстрації шлюбу.

Консультація англійською мовою

Фахівці компанії ЮСТ груп надають консультації англійською мовою. Це дозволить вам отримати всі необхідні послуги без проблем, навіть якщо ви не володієте українською мовою.

Вартість послуги реєстрації шлюбу з іноземцем за 1 день в Україні від компанії ЮСТ груп становить 350 євро. Ця вартість включає в себе всі послуги, перераховані вище.

Вартість послуги становить 350 євро.

Для того, щоб скористатися послугою, необхідно звернутися до компанії ЮСТ груп і надати наступні документи:

 • Для громадянина України:
  • Національний паспорт;
  • Свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення, якщо громадянин України раніше був одружений.
 • Для іноземного громадянина:
  • Закордонний паспорт;
  • Свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення, якщо іноземець раніше був одружений.

У тому випадку, якщо від дати видачі паспорта, іноземного громадянина, пройшло менше ніж 6 місяців, необхідно додатково зажадати довідку про перетин кордону з Державної прикордонної служби України.

Реєстрація шлюбу з іноземцем в Україні за 1 день можлива завдяки тому, що компанія ЮСТ груп має досвід роботи в цій сфері та тісні зв’язки з органами РАЦС. Фахівці компанії допоможуть вам в узгодженні всіх питань з РАЦС і забезпечать швидкий і безперебійний процес реєстрації шлюбу.

Читайте також:  В чем недостатки и преимущества покупки комнаты в коммунальной квартире

Особливості реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні:

 • Реєстрацію укладення шлюбу з іноземними громадянами виробляють у відділі РАЦС міста Києва.
 • При подачі заяви про укладення шлюбу іноземний громадянин повинен представити закордонний паспорт і документ про припинення попереднього шлюбу, якщо іноземець раніше був одружений.
 • Документи про розірвання попереднього шлюбу іноземця, повинні бути легалізовані (проставлення печатки апостиль або консульська легалізація) і переведені на українську мову. Вірність перекладу завіряється у нотаріуса. Переклад необхідно робити тільки в Україні, щоб уникнути необхідності легалізації завірення іноземного нотаріуса.

Шлюб з іноземцем дає українському громадянину ряд переваг, зокрема:

 • Право на спільне проживання з чоловіком або дружиною;
 • Значні переваги при оформленні ВНЖ і громадянства;
 • Набагато легше і швидше громадянину України отримати національну візу і подати документи на на отримання посвідки на тимчасове переживання за кордоном.

Свідоцтво про укладення шлюбу, видане органами РАЦС України, визнають чинним на території іноземних держав при наявності його легалізації (проставлення печатки апостиль або консульська легалізація).

Залишити відповідь