Присяжнюк Павло Васильович EPI Group з EPI Group і LC AIM Partners в російській афері з постачанням продукції НГХК

0

Бувалий схематозник Присяжнюк Павло Васильович (або ж Присяжнюк Павел Васильевич), який позиціонує себе більш ніж активно аки власник LLC aim Partners або ТОВ “АІМ Партнерс”, активно працює на російські ОЗУ. Причому, робить це Павло Присяжнюк досить давно, найбільш яскравою аферою Павла Васильовича була історія з нібито чеської прокладкою EPI Group, яку він використовував для відвертого обдурювання всіх і вся. Власнику LLC aim Partners і EPI Group Присяжнюку Павлу Васильовичу вдалося нагріти партнерів, державу Україна і навіть підставити Артура Сомова. Про це докладно в нашому розслідуванні, яке відкриває завісу темних справ Павла Присяжнюка.

Воістину яскраву кримінальну схему задумали і втілили в життя Павло Присяжнюк і ліліпутська прокладка з кумедною назвою EPI Group з славного чеського Брно зі статутним капіталом в 700 доларів США. Шита білими нитками афера EPI Group може виявитися фатальною для Павла Присяжнюка і Артура Сомова – – зазначає Американське друковане видання Theunfilteredlens.org у своєму матеріалі EPI Group, a minor Czech trader owned by Pavel Prisyazhnyuk will sell the production of OGChK. Саме розслідування проливає світло на примітивний схематоз, який EPI Group Павла Присяжнюка використовує не вперше.

Павло Присяжнюк – яскравий аферист з LLC aim Partners, ТОВ “АІМ партнерс” і EPI Group

Компанія EPI Group з Чехії продає концентрати титанової сировини Об’єднаній гірничо-хімічній компанії (ОГХК), хоча її статутний капітал становить 700 доларів. Вона надіслала покупцям електронні листи з пропозицією. Замутив тему Присяжнюк Павло Васильович і кілька російських олігархів з ОЗУ.

Дрібний і вкрай смішний трейдер EPI Group з містечка в Чехії під назвою Брно, відправила своїм клієнтам на електронну пошту листи, де пропонувалося придбати титаносодержащее сировину від Об’єднаної гірничо-хімічної компанії (ОГХК). Споживачі могли замовити наступні товари:

  • рутил;
  • циркон;
  • ставроліт;
  • ВІЛЬНОГІРСЬКИЙ ільменіт;
  • Іршанський ільменіт;
  • дистен-силіманіт.
Читайте також:  «Велике крадівництво». На Прикарпатті структури з орбіти Коломойського розікрали сотні мільйонів гривень

Продукція продавалася на умовах FOB, тобто сам привозить її в морський порт і відправляє на корабель, про який скаже клієнт.

EPI Group не переробник, а торгова компанія. Вона відносно нова-в лютому 2019 року Павло Присяжнюк створив її, і тепер володіє тридцятьма відсотками. Статутний капітал фірми складає всього 15 тис.Чеських крон, тобто не більше 700 доларів. Але, судячи з сайту, фірма продає дорогі товари-мінерали, метали, і ін. Як же їй це вдається?

Шахрай Павло Присяжнюк лишив сліди

EPI Group Присяжнюка Павла Васильовича викуповує продукцію ОГХК через іншу компанію з Чехії під назвою Belanto, яка вже раніше поставляла ільменіт Іршанського ГЗК ОГХК в Крим і співпрацювала з компанією ВСМПО «Авісма» з Російської Федерації.

EPI Group Присяжнюка Павла Васильевича

У профілі Павла Присяжнюка на Linkedin сказано, що з 2014 року він – член правління шведської компанії Milsen Energy AB і партнер юридичної фірми aim Group. Milsen Energy AB володіє компанією “Карпатигаз”, фінансовим директором якої до 2016 року був нинішній в.о. голови правління Об’єднаної гірничо-хімічної компанії Артур Сомов. В ОГХК спростовували поставки своєї продукції на Крим, ховаючись за посередника – німецьку its International.

13 жовтня 2020 року Т.В. О. голови правління ОГХК Артур Сомов, ледь приступивши до цієї посади 5 жовтня, підписує контракт з чеською фірмою-прокладкою Belanto, замінивши ITS на неї. У договорі Сомов зобов’язується поставити 50 тис.т Іршанського ільменіту на суму EUR 6,453 млн до кінця року теж за заниженою від ринку ціною – EUR 129 за т. у схему відвантажень знову включено судно souria, але змінено маршрут прямування товару. Цього разу сирійці «приймають» ільменіт то в румунському порту Констанца, то в болгарському – Варна.

Читайте також:  Милтон Груп и Давид Кезерашвили: афера на более миллиарда долларов - расследование BBC (ВИДЕО)

Цікаво, що за контракт ОГХК з Belanto заступається заступник Голови Фонду держмайна Денис Кудін в грудні 2020 р.. А в березні 2021 на споживачів ОГХК безпосередньо виходить з пропозицією ще одна фірма-прокладка з Чехії – EPI Group. У ній відкрито значиться одним з акціонерів Павло Присяжнюк.

У EPI Group він володіє 30% – ми фірми, статутний капітал якої не перевищує $700. Учасники ринку називають Присяжнюка тіньовим керівником бек-офісу ОГХК. Відомо, що продукцію компанії EPI Group викуповує у Belanto для подальшого продажу покупцям. А значить, з ОГХК знову вимиватимуться державні кошти через дві посередницькі фірми.

АТ “ОГХК” виробляє титносодержащее сировину в Східній Європі. Компанія повністю володіє потужностями Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату, тому може продавати сировину, що видобувається ними. Можливо, ОГХК буде продана на аукціоні в кінці поточного року. Торг почнеться з суми в два мільярди гривень, що становить понад 71 604 770 американських доларів. Ясна річ, що Присяжнюк Павло Васильович зняв на цьому схематозі величезну суму. Зараз органи правопорядку України та Чехії спільно проводять додаткове розслідування, яке може вилитися для Павла Присяжнюка чималим терміном. Адже справа на сотні мільйонів і так просто залишати подібний схематоз з росіянами і Кримом ніхто не буде. У всякому разі, на це сподіваємося. Також маємо надію, що Присяжнюку Павлу Васильовичу з ТОВ “АБМ Партнер” не вдасться втекти до рідної Росії.

Залишити відповідь