Профільна труба якого розміру найпопулярніша

0

У нашому побутовому зварюванні різних металоконструкцій найпопулярніший матеріал це профільна труба. Це оптимальний матеріал за формою, вагою та ціною, хоча ціна останнім часом далеко не оптимальна.

Заради інтересу я вирішив з’ясувати, а яка саме труба профільна, труба якого розміру найпопулярніша? І почав копати інформацію, поки загадуйте, що це за труба, вгадаєте?

Так і запишемо в пошуковому рядку-профільна труба, дивіться, що виходить, як і що шукають люди в інтернеті. Саме слово труба профільна з усілякими доповненнями люди набирають на місяць майже півмільйона разів.

А тепер подивимося на цей стовпчик нижче і побачимо які розміри профтруби, що найбільше запитуються.

1 місце-труба 40 на 40

2 місце-труба 20 на 20

3 місце-труба 20 на 40

Ось такий розклад, профтруба 40 на 40 мм виявилася затребуваною.

І справді, погортав свої старі фото з роботи. Труба 40 на 40 мм часто фігурувала у зварюванні різних конструкцій. Вона оптимальна за своїми розмірами та вагою. Так, скажімо, це золота середина.

Цей балкон я зварив минулого року. Сам каркас, скелет балкона виготовлений саме з труби такого розміру-40 на 40 мм, товщиною 1.5 мм. Робив так-все 7 разів добре відміряв за місцем!

А потім у гаражі зварив відразу 4 частини балкона-боковини, фасад(перед), і самий дах. Профлистом також обшив одразу в гаражі. На місці тільки змонтували, благо невисоко-2 поверх, але все одно було непросто, довелося попітніти. Замовник задоволений і це найголовніше.

Ще плюс такого розміру в тому, що його швидко пиляти маленькою болгаркою. Починаємо запив з вершини і відразу ріжемо 2 сторони, перевертаємо іншою вершиною і ріжемо інші 2 сторони-2 різу і шматок відділений.

Так що такий розклад, профтруба 40 на 40 мм виявилася для будинку і дачі найпотрібнішою. А ви як вважаєте, погоджуєтесь з цим, напишіть у коментарях свій досвід зварювання для будинку різних конструкцій. Який розмір найчастіше використовували?

Залишити відповідь