Психолог Зеленського з серіалу “Слуга народу” Обертинська заробляє мільйони на “ковідних” закупівлях

0

КИЇВ. 21 січня. УНН. Компанія експертки МОЗ і консультантки Офісу Президента з питань вірусології Оксани Обертинської за кілька місяців існування заробила вже 18 млн грн на “ковідних” державних замовленнях. Як з’ясувалось, злет кар’єри Обертинської ймовірно обумовлений зйомкою у ролі президентського психолога Василя Голобородька (Володимира Зеленського) у серіалі “Слуга народу”.

Журналісти УНН знайшли епізод у третій серії першого сезону серіалу “Слуга народу”, де главу держави Василя Голобородька, якого грає Володимир Зеленський, знайомлять із президентським психологом.

“Анна Петрівна – ваш психолог”, – представляють у серіалі Зеленському Оксану Обертинську в її епізодичній ролі без слів.

А вже весною 2020 року, у розпал пандемії COVID-19, розпочалась стрімка кар’єра Оксани Обертинської, як експерта-вірусолога МОЗ і консультантки Офісу Президента з протидії коронавірусу. Саме у цій якості вона відвідувала обласні ПЛР-лабораторії та медичні установи з інспекціями та консультаціями, завжди окремо підкреслюючи свою наближеність до Офісу Президента та самого Володимира Зеленського.

Після старту успішної державної кар’єри у сфері протидії COVID-19, у липні Оксана Обертинська заснувала “Центр молекулярних технологій“, який до кінця року за спрощеною процедурою отримав ласих державних замовлень від обласних лабораторій і медичних установ на 18 млн грн. При чому її компанія постачає в обласні лікарні та ПЛР-лабораторії медичне обладнання, експрес-тести, кисневі концентратори та інші товари саме “ковідного” спрямування.

Нагадаємо, напередодні нового року Оксана Обертинська заробила 6 млн гривень на державній ПЛР-закупівлі. Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради “Обласна клінічна лікарня” уклало договір на закупівлю ПЛР-обладнання у “Центру молекулярних технологій” Обертинської на суму 5 950 000 грн. При цьому тендер проводився за спрощеною процедурою з єдиним підприємством-учасником.

Читайте також:  Братья Крючковы поставлявшие яйца для Минобороны по 170 гривен всплыли в деле против Коболева

За умовами укладеного договору Харківська обласна лікарня здійснює передоплату у повному обсязі. А закуплене обладнання для ПЛР постачатиметься компанією “Центр молекулярної діагностики” аж три місяці потому — до 26 березня 2021-го.

Залишити відповідь