Російські бойовикі планували отруїти хлором бійців ЗСУ на Луганщині

0

Диверсанти терористичного угрупування «ЛНР» планували розпилити хлор у місці дислокації підрозділу Збройних сил України в Луганській області з метою отруїти військовослужбовців.

Теракт попередила контррозвідка СБУ, повідомив пресцентр Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Об’єднаних сил у середу, 28 квітня.

За даними слідства, зловмисники планували здійснити диверсію на об’єкті критичної інфраструктури: вони мали намір розпилити отруйний газ у приміщеннях з метою нанесення шкоди життю і здоров’ю українських військовослужбовців.

У двох затриманих учасників групи правоохоронці вилучили засоби і пристрої для збору та передачі інформації куратору з так званого «Міністерства державної безпеки» «ЛНР». Дані про розміщення військових об’єктів, позиції ЗСУ і передислокацію військової техніки «агенти» отримували, в тому числі від військовослужбовців.

Учасникам групи інкримінують державну зраду (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу) і створення терористичної групи (ч. 1 ст. 258-3 КК). Прокуратура готує всім повідомлення про підозру і проситиме суд взяти підозрюваних під варту.

Операцію провели слідчі 3-го управління ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях за оперативної підтримки контррозвідників того ж підрозділу і під процесуальним керівництвом спецпрокуратури.

«Аргумент»

Читайте також:  Алексей Кулеба - новый губернатор Киевской области оказался связаным с Коломойским

Залишити відповідь