Российская армия оказалась не способна взять Авдеевку: Шойгу бросил в бой Вагнер

0

Российская армия оказалась не способна взять Авдеевку: Шойгу бросил в бой 'Вагнер'Захисники Авдіївки за три тижні знищили більшість піхоти та техніки 114-і, 15-і, 21-і та 30-і мотострілецьких бригад ЗС РФ, які штурмували північніше Авдіївки. З початку наступу 1 жовтня росіяни змогли за 24 дні просунутись до півтора кілометра вперед, і встановили сьогодні вночі прапор на териконі коксохімічного заводу. Тобто навіть не зайняли терикон, а встановили прапор та втікли. Зайняти терикон противник не може, бо він прицільно прострілюється нашими вогневими засобами. Очевидно, командування 114-і бригади хоче показати якийсь піар-успіх для прикриття провалу свого наступу, адже прорвати оборону украінських військ та вийти на Степове-Бердичі росіяни не змогли.

Резерви 1-го корпусу ЗС РФ понесли великі втрати, і

тому російське командування сьогодні кинуло на штурм Авдіївки підрозділи ПВК Вагнер. З такої нагоди Вагнер амністували попри “мятеж”, бо інших резервів для штурму Авдіївки у ворога нема – російська армія скута боями на усьому фронті.

Це трофеї з першої групи вагнерівців, які атакували позиції 110-і механізованої бригади, група була повністю знищена.

Шойгу та Герасімов кидають у бій Вагнер, щоб отримати виправдання, чому Авдіівку не взяла регулярна армія, і перекласти відповідальність за провал наступу не на війська Міноборони, а на структуру знищеного за наказали Шойгу Пригожина.

Битва за Авдіівку для керівництва РФ перетворилась не тільки у став комічну військову операцію, аде й у політичну інтригу, питання престижу для Міноборони РФ.

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Залишити відповідь