СБУ перестало бачити російське громадянство обраного на Донеччині нардепа Аксьонова: документ

0

Служба безпеки України вже не бачить паспорта РФ у Андрія Аксьонова, який став переможцем на довиборах у Верховну Раду у 50-му окрузі на Донеччині.

Про це народний депутат від “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв написав на своїй сторінці у Facebook.

Він отримав відповідь СБУ на своє депутатське звернення щодо можливих протиправних дій Анатолія Аксьонова, зокрема, наявності російського громадянства.

“Служба безпеки України раптом перестала бачити російське громадянство Андрія Аксьонова, який переміг на довиборах у ВР в 50-му окрузі на Донеччині”, – написав народний депутат.

Політик акцентував, що саме Служба безпеки України раніше повідомляла Центральну виборчу комісію про російське громадянство Аксьонова.

“Ще протягом виборчої кампанії, як повідомляло Радіо Свобода, СБУ повідомляла про це ЦВК. Були опубліковані документи тощо. А тепер все? Бачили, бачили і загубили?”, – зауважив політик.

“Отже, виходить, що СБУ і керівників Баканова з Банкової цілком влаштовує факт присутності у Верховній Раді громадянина країни-агресора, ще й в таких умовах?” – наголосив він.

“Служба безпеки України, ви там притомні взагалі?”, – обурився Володимир Ар’єв.

Фото: Facebook

Фото: Facebook

Фото: Facebook

Читайте також:  Давыдов Брод, Дудчаны, Великая Александровка - освобждены. Российская оборона под Херсоном рассыпается на глазах.

Залишити відповідь