Skip to content

Сепари з неіснуючої школи. Зустріч Зеленського з вчителями в Золотому — постановка в стилі Путіна.

Вчителі, які просили Зеленського розвести сили в Золотому, виявилися шанувальниками бойовиків.

Люди, з якими президент Володимир Зеленський зустрічався Золотом і обговорював розведення військ, можуть бути старими прихильниками терористів ОРДЛО.

Так, в мережі знайшли докази того, що деякі з “вчителів”, з якими зустрічався президент, в 2014 році підтримували на сепаратистських мітингах терористичні угруповання.

Крім того, повідомляється, що 7 школа, з “вчителями” якої говорив президент, вже давно ліквідована.

Раніше Зеленський написав на своїй facebook-сторінці, що під час відвідування Золотого він дізнався від місцевих жителів, що на околиці поселилася група озброєних людей. Жителів це нібито турбувало і глава держави відправився поспілкуватися з приїжджими.

“Говорили про побут на лінії розмежування, про соціальні потреби, а також про можливе розведення військ. Зрозумів одне – всі хочуть миру. Всі готові до розведення”, – повідомив президент.

Від місцевих Зеленський дізнався, що на околиці в приватному будинку оселилася група озброєних людей.

“Жителі Золотого не на жарт стурбовані, хто це такі. Вирішив поспілкуватися з ними сам. Деякі розмови виявилися емоційними. Однак готовий і далі говорити і шукати порозуміння. Але одними розмовами війни не закінчити. Мені важливо було почути українців, які очікують миру. Це для мене головне.

Ми повинні шукати шляхи і працювати для завершення війни. І не за всяку ціну-підкреслюю це. Капітуляції не буде в будь-якому випадку. Це я кажу як Президент і Верховний Головнокомандувач. Упевнений, у нас все вийде і Україна знову буде єдиною”, – резюмував Зеленський.

4 комментария

 1. Зеленський знайшов родственні душі в середовищі сепаратистів. Туди йому й дорога.

 2. Маю думку що то було лише шоу від Авакова з Хуйлом. Зєля недарма поперся без охорони, не дивлячись на те що є патологічним боягузом як і його російський колега.Із Зєлі ліплять крутого пацана і грозу ;нациків;- щоб сподобався і ;адекВатним; і росіянам.
  Фотки з двома активними сепаратистками, типу під школою- сепаратисток упізнали, а школа та закрита, ліквідована ще в 2015 році. Ну, у Хуйла з його відео та фотосесіями теж частенькі проколи. Зеленський опускає добровольців і ті лякаються і тут же відходять?- Смішно. Від самого початку перед Бєлєцкім та Аваковим було поставлене завдання очолити протестний рух, щоб злити його в унітаз.
  Існує загроза що зелена влада спровокує війну між самими українцями, або ж хоча б масові протести.Бачите що виходить?- По всіх каналам РФ уже трублять — українці не такі уже й погані, хочуть миру з ;мишєбратьямі;, а то лише ;нацикі; проти.Зеленський так у них взагалі користується шаленою популярністю. Кремль уже не влаштує просто захопити Україну. Ходять чутки що Хуйло мріє про Нобелівську премію миру. Отже, не виключений варіант що буде роздмухуєтися протистояння в самій Україні. Хуйлу потрібен привід ввести ;міратворцєв;. Таким чином у нього самі плюси- убити пару сотень тисяч українців, окупувати Україну, ще й вишенька на тортику — Нобелівська премія миру та зняття всіх санкцій. Але, здається, кривавий сценарій росіянам чимсь не дуже сподобався. Схоже, Кремль побоюється таки реакції Європи та США, тому вирішив іти більш мирним шляхом.
  Недарма ходять чутки що вже вирішено питання відведення ВСУ на межі адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей. Але Кремлю потрібен не лише вихід на Крим- а і вихід на Придністров’я, плюс позоблоковий статус України.
  В будь-якому разі- українці лишаються в програші. Плюси лише для кацапів та ;адекВатних;. Тупо ватних… РФ довго готувалася до цього. Мушу визнати- і добре підготувалася.

 3. Ці люди були захоплені терористами сепаратистів. Прохання Головнокомандувача відвезти зброю за межу розведення обов’язкове до виконання і цілком виважене та неагресивне.

Добавить комментарий

fakty.org © Всі права захищені

%d такие блоггеры, как: