Шафа шокової заморозки – унікальне промислове обладнання

0

Апарат шокової заморозки – це сучасне технологічне обладнання, здатне за максимально короткий час знизити температуру будь-якої продукції. Без таких агрегатів не обходиться жодне виробниче підприємство у сфері харчування. Пристрої забезпечують повноцінне збереження свіжості продуктів, їхнього аромату, смаку і навіть структури. Подивитись, як виглядає якісна та продуктивна шафа шокової заморозки, Ви зможете на сайті офіційного постачальника професійного обладнання для кухні «ТоргОборуд».

Переваги шокової заморозки продуктів

Технологічний процес шокової заморозки полягає у швидкому впливу низької температури на продукт. Усього за 90 – 120 хвилин шокер-морозилка зменшить температуру від +70°С до +3°С, а за 2 години – до -18°С. Завдяки цьому вдається зберегти структуру, аромат та корисні властивості ягід, овочів і навіть риби. Плюс до всього, метод захищає від ризиків розвитку мікроорганізмів усередині продуктів.

При звичайній заморозці всі процеси відбуваються повільно (приблизно 5 – 6 годин). Упродовж цього терміну відбувається механічне пошкодження тканин гранулами льоду. Особливо це помітно при зворотному розморожуванні м’яса, фруктів та овочів – їх структура пошкоджена, а міжтканинний простір заповнений водою. Такі продукти позбавлені первозданного зовнішнього вигляду, а також корисних та смакових властивостей.

Класифікація апаратів шокового заморожування

Апарати шокової заморозки Всі існуючі пристрої шокової заморозки, купити які пропонують сотні виробників з усього світу, можна поділити на дві категорії:

  • бласт-чиллери – охолоджувальне обладнання, здатне швидко знизити температуру продукту до +3°С;
  • бласт-фризери – морозильне обладнання, призначене для швидкого охолодження та заморожування продукції.

Крім іншого, пристрої можуть відрізнятися такими параметрами:

  • габарити;
  • кількість рівнів;
  • розмір листа.

Від кількості рівнів залежить кінцевий обсяг обробленої продукції. Чим більше деко, тим більше продуктів можна заморозити за один цикл. Розміри рівнів відповідають стандартним розмірам гастроємностей.

Читайте також:  Автовышка: дорогостоящая спецтехника в аренду

Переваги для підприємства від купівлі морозилки-шокера

Апарат шокової заморозки насамперед незамінний на підприємствах, що спеціалізуються на виробництві напівфабрикатів. Пристрій дуже продуктивний і простий в управлінні. Потужні модифікації здатні протягом години обробити до 500 кг напівфабрикатів, овочів чи м’яса. Співробітникам потрібно лише помістити продукцію на листи та дістати її після закінчення процесу.

Апарати використовуються також у піцеріях, ресторанах, кафе та інших місцях, де виникає необхідність швидкого охолодження або заморожування продуктів. Власнику бізнесі таке обладнання дає можливість:

  • розширити асортимент закладу;
  • знизити собівартість страв;
  • оптимізувати робочі процеси;
  • робити оптові купівлі овочів, фруктів та м’яса;
  • мінімізувати відходи.

Навіть узимку Ви зможете порадувати себе або своїх гостей ароматною полуницею або персиком. Після розморожування овочі не течуть, а зберігають форму та смак. Заморожуйте зелень, щоб відчувати смак літа цілий рік! Всього один пристрій здатний повністю змінити раціон людини, подарувати їй настрій та наповнити організм вітамінами.

Залишити відповідь