Шокирующие события в Авдеевке на фоне происходящего в Киеве

0

наступление Авдеевка

Сегодня в Авдеевке я увидел и услышал несколько шокирующих и незабываемых событий.

В Авдеевке два оператора дронов 110-й механизированной бригады после того, как их здание было уничтожено прямым попаданием авиабомбы, чудом выжили, раскопали себя сами из-под обломков, вернулись на базу, и отказались от госпитализации, “потому что нельзя оставить наших”.

Далее текст на языке оригинала

Бачив з дрона, як штурмова група росіян сьогодні атакувала будинок, де двоє наших бійців відстрілювались до останнього, будинок згорів, у полон ніхто не здався. “Їх всього два там залишилось, бо людей не вистачає”. Росіяни туди зайти не змогли, бо оператори, які місяцями сплять не більше чотирьох годин на добу, розбомбили волонтерськими дронами штурмову групу.

Потім бачив як з іншої позиції, яку ворог захопив вчора, вели нашого пораненого бійця у полон. “Мабуть, ще хтось з ремонтників”. Вчора ворог виклав допит нашого полоненого бійця з ремонтної роти, товариші коментують: “ім сказали, що для захисту Авдіївки зараз потрібен кожен, хто може тримати автомат, і вони пішли, бо треба втримати ці вулиці до дороги, і ці діди пішли, більшість загинули у бою”.

Весь день я бачив як відчайдушно бʼються за Авдіївку наші люди, в яких умовах, як їм буквально усього не вистачає, і вони просять у волонтерів, щоб їм купили зброю та забезпечення, яке не дає держава, бо у держави не вистачає грошей та підготовлених поповнень для захисту Авдіївки, і тому герої платять за цю нестачу своєю кровʼю.

А увечері я побачив розслідування Бігус.інфо, як інші військовослужбовці, 30 кадрових офіцерів ДЗНД СБУ, здорові, ситі, вгодовані, на хороших машинах, які їм дає держава, на гроші, які їм дає держава, під час війни проводять три дні у київському готелі, незаконно встановлюючи відеокамери у спальнях дівчат-журналісток.

Читайте також:  В Авдеевке ВСУ отразили штурм россиян, а в Горловке нанесли мощный удар по позициям РФ (ВИДЕО)

І я подумав, що ті, хто це зробив, і ті, хто відправив цих підготовлених військовослужбовців СБУ у готель, коли у окопах Авдіївки змушені битись насмерть літні ремонтники, і ті, хто знаходить гроші на незаконне стеження, на зняття номерів, обідів, машини прикриття, камери, а не знаходить на машини, дрони, антени, камери, РЕБ для Авдіївки – справжні безсоромні покидьки та зрадники України.

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Залишити відповідь