Скандальний забудовник Микитась каже, що пожертвував “слугам народу” $2 млн на вибори

0

Колишній президент будівельної компанії “Укрбуд” Максим Микитась стверджує, що підтримував партію “Слуга народу” під час виборів до парламенту, очікуючи отримати преференції від нової влади.

Про це він розповів в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

За його словами, надати фінансову допомогу “слугам народу” йому запропонував головний юрист “Укрбуду” В’ячеслав Мармиш.

“З квітня 2019 року Мармиш без мого відома почав контактувати з різними людьми, мабуть, вже тоді задумав пограбування компанії. Він звів мене з Андрієм Холодовим, який зараз є народним депутатом “Слуги народу”. Через Холодова Мармиш пообіцяли підтримку в ОП. І Мармиш втягнув мене у фінансування виборчої кампанії “слуг народу” в Києві”, – розповів Микитась.

Забудовник стверджує, що передав на потреби партії $2 млн. Гроші передавали через депутата СН Андрія Холодова (зараз – заступник голови комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики. – Ред.)

“Холодов відповідав за половину (п’ять) округів “слуг народу” в Києві. І йому потрібні були гроші на проведення виборів. Плюс на його прохання я передав усі білборди “Укрбуду” для виборчої кампанії Холодова. Холодов говорив, що у нього 25 депутатів, свій депутатський корпус, плюс він хвалився, що вони куми з Медведчуком”, – стверджує Микитась.

Він додав, що після виборів Холодов не пам’ятав про взяті на себе зобов’язання допомагати “Укрбуду” вирішувати проблеми.

Читайте також:  Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов: закадычным казнокрадам все сойдет с рук?

Залишити відповідь