Схоже, що у “Голосу” великі проблеми з фінансами і політтехнологами, – ЗМІ

0

У столичному марафоні гасел, реклами і обіцянок далеко не останню роль грає свіжоспечений кандидат в мери Києва Сергій Притула разом з партійцями з “Голосу”

Про це передає Fakty.org із посиланням на “Ділову столицю“.

Видання нагадало, як кандидат в мери від “Голосу” Притула під час одного з ток-шоу заявив, що хотів би перенести столицю в Кропивницький.

“І не скажеш, що в логіці Притули — “порозкидати урядовий квартал не просто по Києву, а по Україні, і таким чином поліпшити умови життя в різних регіонах” — зовсім немає ніякого раціонального зерна, але причому тут київські вибори? Киян відбиранням у міста статусу столиці точно в себе не закохаєш”, – зауважує видання.

Крім цього, Сергій Притула пропонував підвищити тарифи на комунальні послуги. При цьому він свідомо визнавав, що таким рішенням суспільство навряд чи буде задоволене.

“Просто проблема поганої якості того чи іншого блага, або природного якогось ресурсу, лежить в наступному: вони всі потребують оновлення, заміни. Всі ці речі повинні закладатися в тариф. Він, очевидно, повинен трохи зрости”, — заявляв Притула.

“Ділова столиця” зауважує, що цілком дивно виглядають заяви керівника штабу “Голосу” і заступника голови партії Інни Совсун щодо того, що кандидат у мери зараз повністю включений в кампанію і вивчає всі деталі роботи на цій посаді.

“Переконувати виборців в серйозності намірів Притули на посаді мера Києва — це ще не все, чим останнім часом запам’яталася Совсун. Також депутат неординарним чином розкрила секрет, чому кандидати від “Голосу” будуть балотуватися в 20 регіонах України, за винятком Донецької, Луганської, Сумської і Миколаївської областей”, – повідомило видання.

“ДС” нагадала слова Совсун, яка заявляла, що балотування залежить від різних чинників.

Читайте також:  Тактика дронов для выхода из позиционного тупика и победы Украины

“Рівня нашої підтримки в регіоні, нашої присутності там, наявності функціонуючого партійного осередку і так далі”, — наводить слова Совсун видання.

Совсун також зауважувала, що, наприклад, в Сумській та Миколаївській областях є потужні команди однодумців, але створення на їх базі осередку — робота, яка в цих двох регіонах ще не була завершена на момент старту передвиборчої кампанії.

“Тобто, особа, яка відповідає в партії за координацію підготовки до виборів, по суті, відкрито розписується в безпорадності — в регіонах є прихильники “Голосу”, але з ними ніхто не працював, та й осередки створювати, мабуть, не було кому.  Вінцем же словесної еквілібристики Совсун може вважатися її пояснення, чим “Голос” відрізняється від інших політичних команд”, – пояснює видання.

Совсун також запевняла, що партія не бере корупціонерів у списки, й це нібито на місцевому рівні людям дуже добре видно.

“У нас ви не знайдете жодної людини, яка буде звинувачена в будь-яких корупційних діях, і це є нашою ключовою перевагою. Там, де починається розмова про необхідність боротьби з корупцією в Україні, стає зрозумілим, наскільки ми різні не тільки з ЄС, а й фактично з усіма іншими партіями, представленими в парламенті. У нас є гасло, що ми — єдина політична сила, яка є європейського напрямку і бореться з корупцією”, — заявила представниця “Голосу”, – запевняла голова партії.

“Ділова столиця” робить висновок із таких заяв нагадування ситуації,яка минулого року склалася у “Самопомочі” в Київраді, коли фракцію розпустили через корупційний скандал. Відомо, що нині до “Голосу” входять колишні депутати із фракції “Самопоміч” Андрій Осадчук і Вадим Васильчук.

“Примітно, що її колишній голова, Сергій Гусовський, взагалі балотується в мери Києва від “За майбутнє” Коломойського. Не повторити б “Голосу” долю ще однієї львівської партії в Київраді…” – резюмує видання.

Читайте також:  «Будівельні клани воюють за кнопку в електронному реєстрі», – Глеба про псевдореформу ДАБІ

 

Залишити відповідь