“Слуга народу” зібралася погоджувати з Росією закон щодо статусу Донбасу

0

Верховна Рада України і Офіс президента погоджуватимуть із Росією позицію щодо підготовки законопроєкту про особливий статус деяких районів Донбасу, передбачений так званою формулою Штайнмаєра.

Про це повідомив глава комітету Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентської співпраці (фракція “Слуга народу”), пише російський “Інтерфакс”.

“Готуватиме Верховна Рада України. Немає жодних сумнівів, що оточення президента, його радники, працівники Офісу президента будуть задіяні в цій роботі, оскільки вони є учасниками переговорів із РФ, є носіями знань про те, які умови окреслені, і з посередниками міжнародними, і Російською Федерацією як державою, яке може диктувати нам умови, оскільки її війська перебувають на нашій території. Йдеться про консультаційні послуги, про надання пропозицій… Вирішальне слово – за Верховною Радою”, – наголосив він.

“І наші спроби винести це питання на референдум теоретично можуть бути сприйняті Росією як спроба України не виконувати свої зобов’язання, і це може зірвати мирні домовленості. Ми повинні враховувати і таку можливу реакцію Росії”, – пояснив представник пропрезидентської фракції.

Читайте також:  Скандальний забудовник Микитась каже, що пожертвував "слугам народу" $2 млн на вибори

Залишити відповідь