Справа на 15 мільйонів: активісти запідозрили Film.UA у змові з «Укрхарчопромсервіс» (фото) | –

0

6 травня активісти ГО «Стоп корупції» здійснили виїзд до Деснянського району міста Києва. Там ПрАТ «Укрхарчопромсервіс» захопило земельну ділянку на вул. Електротехнічній. Примітно, що там же й орендує землю відома група компаній Film.UA. Про це з місця події повідомив Максим Томілов.

Фото:

«Ми приїхали сюди, аби розібратись у ситуації, а також взяти коментар у представників підприємства. Проте керівництва не було, ймовірно, їхня відсутність пов’язана зі святковими днями. Як нам стало відомо, ПрАТ «Укрхарчопромсервіс здають земельну ділянку площею 2,7 га в оренду Film.UA. На сусідній території площею 3000 кв.м. розташувалась парковка. Саме її й було захоплено. Вони обнесли її парканом і поставили шлагбаум. Тобто, відбулось самозахоплення території, за яку не сплачується орендна плата.

Також цільове призначення земельної ділянки, яка перебуває в оренді у Film.UA – для експлуатації будівель, машинопереробної та іншої промисловості. А там стоїть кіностудія. Тобто, за рахунок використання за нецільовим призначенням, в бюджет сплачується вдвічі менше податків. За цими фактами відкрито кримінальне провадження. Зараз ми спостергіємо за ситуацією і вже підготували відповідні запити для того, щоб цю інформацію підтвердити», – зазначив він.

“Укрхарчопромсервіс” здає землю Film.ua Фото:

Нагадаємо, йдеться про захоплення земельної ділянки на вул. Електротехнічній у Деснянському районі міста Києва. Без будь-яких погоджень із боку виконавчого органу Київської міської ради на ній розташували парковку для автомобілів. Цю земельну ділянку обнесли парканом та встановили шлагбаум. Приблизна площа самовільно захопленої землі становить 3000 м.кв.

Варто зазначити, що розглядом даної справи наразі займається Офіс генпрокурора, а кримінальне провадження щодо ухиляння від сплати податків ПрАТ «Укрхарчопромсервіс», що призвело до ненадходження понад 15 млн грн до бюджету, було зареєстровано в ЄРДР.

Читайте також:  Андрей Жовнер и Юрий Кизилов - схема на €1,5 млрд. с ветряными электростанциями

Коментарі

Залишити відповідь